Tabela: Dębica > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Czermin | 17 | 39 | 12 | 3 | 2 | 52 | 20 | 32 | |
2 | Stal II Mielec | 17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 44 | 14 | 30 | |
3 | Kaskada Kamionka | 17 | 30 | 8 | 6 | 3 | 37 | 23 | 14 | |
4 | Dromader Chrząstów | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 42 | 27 | 15 | |
5 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 61 | 38 | 23 | |
6 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 42 | 30 | 12 | |
7 | LKS Żyraków | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 32 | 43 | -11 | |
8 | Kamieniarz Golemki | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 37 | 34 | 3 | |
9 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 34 | 38 | -4 | |
10 | LKS Głowaczowa | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 37 | 43 | -6 | |
11 | Piast Wolica Piaskowa | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 35 | 46 | -11 | |
12 | Smoczanka Mielec | 17 | 20 | 4 | 8 | 5 | 24 | 32 | -8 | |
13 | Chemik Pustków | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 32 | 35 | -3 | |
14 | LKS Pustków | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 38 | 45 | -7 | |
15 | Czarnovia Czarna | 17 | 10 | 2 | 4 | 11 | 17 | 52 | -35 | |
16 | Czarni Trześń | 17 | 5 | 1 | 2 | 14 | 20 | 64 | -44 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Dębica > Klasa Okręgowa (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 4 | Chemik Pustków | |
Piast Wolica Piaskowa | 7 - 1 | Czarni Trześń | |
Czarnovia Czarna | 1 - 1 | Dromader Chrząstów | |
Kaskada Kamionka | 0 - 3 | Victoria Czermin | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 0 - 1 | Smoczanka Mielec | |
Stal II Mielec | 2 - 1 | LKS Pustków | |
Kamieniarz Golemki | 1 - 2 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
LKS Żyraków | 3 - 0 * | LKS Głowaczowa |
2. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | 2 - 3 | LKS Głowaczowa | |
Czarni Trześń | 2 - 2 | Czarnovia Czarna | |
Chemik Pustków | 1 - 0 | Kamieniarz Golemki | |
Smoczanka Mielec | 0 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 1 - 2 | Piast Wolica Piaskowa | |
Stal II Mielec | 3 - 0 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Victoria Czermin | 8 - 0 | LKS Żyraków | |
Dromader Chrząstów | 1 - 3 | Kaskada Kamionka |
3. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Kaskada Kamionka | 5 - 1 | Czarni Trześń | |
Piast Wolica Piaskowa | 4 - 1 | Chemik Pustków | |
Czarnovia Czarna | 2 - 4 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 0 - 5 | Stal II Mielec | |
Kamieniarz Golemki | 4 - 4 | Smoczanka Mielec | |
LKS Żyraków | 0 - 4 | Dromader Chrząstów | |
LKS Głowaczowa | 1 - 2 | Victoria Czermin | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2 - 2 | LKS Pustków |
4. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Stal II Mielec | 4 - 2 | Kamieniarz Golemki | |
Smoczanka Mielec | 0 - 3 | Piast Wolica Piaskowa | |
Dromader Chrząstów | 4 - 1 | LKS Głowaczowa | |
Czarni Trześń | 2 - 3 | LKS Żyraków | |
Chemik Pustków | 0 - 3 | Czarnovia Czarna | |
LKS Pustków | 3 - 4 | Victoria Czermin | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 0 - 1 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 1 - 2 | Kaskada Kamionka |
5. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 6 września | ||
---|---|---|---|
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 1 | Stal II Mielec | |
Czarnovia Czarna | 2 - 2 | Smoczanka Mielec | |
Kaskada Kamionka | 5 - 3 | Chemik Pustków | |
LKS Żyraków | 1 - 0 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
LKS Głowaczowa | 6 - 0 | Czarni Trześń | |
Victoria Czermin | 3 - 1 | Dromader Chrząstów | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 5 - 2 | LKS Pustków | |
Kamieniarz Golemki | 2 - 3 | Kolbuszowianka Kolbuszowa |
6. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Smoczanka Mielec | 0 - 0 | Kaskada Kamionka | |
Stal II Mielec | 4 - 0 | Czarnovia Czarna | |
Czarni Trześń | 1 - 5 | Victoria Czermin | |
Chemik Pustków | 5 - 0 | LKS Żyraków | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 6 - 1 | Piast Wolica Piaskowa | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 | Kamieniarz Golemki | |
LKS Pustków | 2 - 2 | Dromader Chrząstów | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 4 - 2 | LKS Głowaczowa |
7. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Kaskada Kamionka | 3 - 2 | Stal II Mielec | |
Czarnovia Czarna | 1 - 4 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Piast Wolica Piaskowa | 2 - 10 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
LKS Głowaczowa | 5 - 2 | Chemik Pustków | |
Kamieniarz Golemki | 5 - 1 | LKS Pustków | |
Victoria Czermin | 2 - 1 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Dromader Chrząstów | 3 - 0 | Czarni Trześń | |
LKS Żyraków | 1 - 4 | Smoczanka Mielec |
8. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Stal II Mielec | 4 - 0 | LKS Żyraków | |
LKS Pustków | 4 - 2 | Czarni Trześń | |
Chemik Pustków | 0 - 1 | Victoria Czermin | |
Smoczanka Mielec | 1 - 4 | LKS Głowaczowa | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 0 - 3 | Dromader Chrząstów | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2 - 0 | Kaskada Kamionka | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 9 - 1 | Czarnovia Czarna | |
Kamieniarz Golemki | 5 - 2 | Piast Wolica Piaskowa |
9. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Piast Wolica Piaskowa | 3 - 4 | LKS Pustków | |
Kaskada Kamionka | 2 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
LKS Głowaczowa | 1 - 1 | Stal II Mielec | |
Czarni Trześń | 2 - 3 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Dromader Chrząstów | 3 - 3 | Chemik Pustków | |
LKS Żyraków | 5 - 2 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Victoria Czermin | 5 - 1 | Smoczanka Mielec | |
Czarnovia Czarna | 0 - 3 | Kamieniarz Golemki |
10. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | 3 - 5 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Stal II Mielec | 3 - 0 | Victoria Czermin | |
Chemik Pustków | 4 - 0 | Czarni Trześń | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 1 - 2 | LKS Głowaczowa | |
Piast Wolica Piaskowa | 3 - 0 | Czarnovia Czarna | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 5 - 2 | LKS Żyraków | |
Kamieniarz Golemki | 2 - 1 | Kaskada Kamionka | |
Smoczanka Mielec | 0 - 2 | Dromader Chrząstów |
11. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
LKS Głowaczowa | 0 - 6 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Czarni Trześń | 3 - 3 | Smoczanka Mielec | |
Czarnovia Czarna | 0 - 4 | LKS Pustków | |
Kaskada Kamionka | 3 - 0 | Piast Wolica Piaskowa | |
Dromader Chrząstów | 0 - 1 | Stal II Mielec | |
Victoria Czermin | 3 - 4 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
LKS Żyraków | 1 - 0 | Kamieniarz Golemki | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 0 - 3 | Chemik Pustków |
12. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | 1 - 1 | Chemik Pustków | |
Stal II Mielec | 4 - 0 | Czarni Trześń | |
Smoczanka Mielec | 1 - 0 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2 - 1 | Dromader Chrząstów | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 4 | LKS Żyraków | |
Czarnovia Czarna | 0 - 0 | Kaskada Kamionka | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 3 - 7 | Victoria Czermin | |
Kamieniarz Golemki | 1 - 0 | LKS Głowaczowa |
13. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Chemik Pustków | 0 - 0 | Smoczanka Mielec | |
Dromader Chrząstów | 3 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Kaskada Kamionka | 2 - 2 | LKS Pustków | |
LKS Żyraków | 3 - 0 | Czarnovia Czarna | |
LKS Głowaczowa | 3 - 1 | Piast Wolica Piaskowa | |
Victoria Czermin | 3 - 0 | Kamieniarz Golemki | |
Czarni Trześń | 4 - 1 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2 - 2 | Stal II Mielec |
14. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 0 - 7 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
LKS Pustków | 1 - 2 | Smoczanka Mielec | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 1 | Victoria Czermin | |
Czarnovia Czarna | 2 - 3 | LKS Głowaczowa | |
Kaskada Kamionka | 2 - 2 | LKS Żyraków | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 7 - 1 | Czarni Trześń | |
Stal II Mielec | 0 - 1 | Chemik Pustków | |
Kamieniarz Golemki | 3 - 5 | Dromader Chrząstów |
15. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 11/12 listopada | ||
---|---|---|---|
Victoria Czermin | 4 - 0 | Czarnovia Czarna | |
LKS Żyraków | 0 - 3 | LKS Pustków | |
LKS Głowaczowa | 2 - 4 | Kaskada Kamionka | |
Czarni Trześń | 1 - 2 | Kamieniarz Golemki | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 5 - 1 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Chemik Pustków | 2 - 4 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Smoczanka Mielec | 2 - 2 | Stal II Mielec | |
Dromader Chrząstów | 3 - 1 | Piast Wolica Piaskowa |
16. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 16/17 marca | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | 0 - 5 | Stal II Mielec | |
Smoczanka Mielec | 2 - 2 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Chemik Pustków | 1 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Victoria Czermin | 0 - 0 | Kaskada Kamionka | |
Dromader Chrząstów | 6 - 0 | Czarnovia Czarna | |
LKS Głowaczowa | 2 - 6 | LKS Żyraków | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 4 - 2 | Kamieniarz Golemki | |
Czarni Trześń | 0 - 2 | Piast Wolica Piaskowa |
17. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Kaskada Kamionka | 5 - 0 | Dromader Chrząstów | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 3 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Czarnovia Czarna | 3 - 0 | Czarni Trześń | |
LKS Głowaczowa | 2 - 3 | LKS Pustków | |
LKS Żyraków | 1 - 1 | Victoria Czermin | |
Kamieniarz Golemki | 3 - 1 | Chemik Pustków | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 1 - 1 | Smoczanka Mielec | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 1 - 1 | Stal II Mielec |
18. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 30 marca | ||
---|---|---|---|
Stal II Mielec | ? - ? | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Chemik Pustków | ? - ? | Piast Wolica Piaskowa | |
Victoria Czermin | ? - ? | LKS Głowaczowa | |
LKS Pustków | ? - ? | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | ? - ? | Czarnovia Czarna | |
Dromader Chrząstów | ? - ? | LKS Żyraków | |
Smoczanka Mielec | ? - ? | Kamieniarz Golemki | |
Czarni Trześń | ? - ? | Kaskada Kamionka |
19. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Victoria Czermin | ? - ? | LKS Pustków | |
LKS Głowaczowa | ? - ? | Dromader Chrząstów | |
LKS Żyraków | ? - ? | Czarni Trześń | |
Kaskada Kamionka | ? - ? | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Czarnovia Czarna | ? - ? | Chemik Pustków | |
Piast Wolica Piaskowa | ? - ? | Smoczanka Mielec | |
Kamieniarz Golemki | ? - ? | Stal II Mielec | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Kolbuszowianka Kolbuszowa |
20. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | ? - ? | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | ? - ? | Kamieniarz Golemki | |
Stal II Mielec | ? - ? | Piast Wolica Piaskowa | |
Smoczanka Mielec | ? - ? | Czarnovia Czarna | |
Chemik Pustków | ? - ? | Kaskada Kamionka | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | ? - ? | LKS Żyraków | |
Czarni Trześń | ? - ? | LKS Głowaczowa | |
Dromader Chrząstów | ? - ? | Victoria Czermin |
21. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Dromader Chrząstów | ? - ? | LKS Pustków | |
Victoria Czermin | ? - ? | Czarni Trześń | |
LKS Głowaczowa | ? - ? | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
LKS Żyraków | ? - ? | Chemik Pustków | |
Kaskada Kamionka | ? - ? | Smoczanka Mielec | |
Czarnovia Czarna | ? - ? | Stal II Mielec | |
Piast Wolica Piaskowa | ? - ? | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Kamieniarz Golemki | ? - ? | Sokół II Kolbuszowa Dolna |
22. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | ? - ? | Kamieniarz Golemki | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Piast Wolica Piaskowa | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | ? - ? | Czarnovia Czarna | |
Stal II Mielec | ? - ? | Kaskada Kamionka | |
Smoczanka Mielec | ? - ? | LKS Żyraków | |
Chemik Pustków | ? - ? | LKS Głowaczowa | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | ? - ? | Victoria Czermin | |
Czarni Trześń | ? - ? | Dromader Chrząstów |
23. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 1 maja | ||
---|---|---|---|
Czarni Trześń | ? - ? | LKS Pustków | |
Dromader Chrząstów | ? - ? | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Victoria Czermin | ? - ? | Chemik Pustków | |
LKS Głowaczowa | ? - ? | Smoczanka Mielec | |
LKS Żyraków | ? - ? | Stal II Mielec | |
Kaskada Kamionka | ? - ? | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Czarnovia Czarna | ? - ? | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Piast Wolica Piaskowa | ? - ? | Kamieniarz Golemki |
24. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | ? - ? | Piast Wolica Piaskowa | |
Kamieniarz Golemki | ? - ? | Czarnovia Czarna | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Kaskada Kamionka | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | ? - ? | LKS Żyraków | |
Stal II Mielec | ? - ? | LKS Głowaczowa | |
Smoczanka Mielec | ? - ? | Victoria Czermin | |
Chemik Pustków | ? - ? | Dromader Chrząstów | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | ? - ? | Czarni Trześń |
25. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Radomyślanka Radomyśl Wielki | ? - ? | LKS Pustków | |
Czarni Trześń | ? - ? | Chemik Pustków | |
Dromader Chrząstów | ? - ? | Smoczanka Mielec | |
Victoria Czermin | ? - ? | Stal II Mielec | |
LKS Głowaczowa | ? - ? | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
LKS Żyraków | ? - ? | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Kaskada Kamionka | ? - ? | Kamieniarz Golemki | |
Czarnovia Czarna | ? - ? | Piast Wolica Piaskowa |
26. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | ? - ? | Czarnovia Czarna | |
Piast Wolica Piaskowa | ? - ? | Kaskada Kamionka | |
Kamieniarz Golemki | ? - ? | LKS Żyraków | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | ? - ? | LKS Głowaczowa | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | ? - ? | Victoria Czermin | |
Stal II Mielec | ? - ? | Dromader Chrząstów | |
Smoczanka Mielec | ? - ? | Czarni Trześń | |
Chemik Pustków | ? - ? | Radomyślanka Radomyśl Wielki |
27. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Chemik Pustków | ? - ? | LKS Pustków | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | ? - ? | Smoczanka Mielec | |
Czarni Trześń | ? - ? | Stal II Mielec | |
Dromader Chrząstów | ? - ? | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Victoria Czermin | ? - ? | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
LKS Głowaczowa | ? - ? | Kamieniarz Golemki | |
LKS Żyraków | ? - ? | Piast Wolica Piaskowa | |
Kaskada Kamionka | ? - ? | Czarnovia Czarna |
28. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | ? - ? | Kaskada Kamionka | |
Czarnovia Czarna | ? - ? | LKS Żyraków | |
Piast Wolica Piaskowa | ? - ? | LKS Głowaczowa | |
Kamieniarz Golemki | ? - ? | Victoria Czermin | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Dromader Chrząstów | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | ? - ? | Czarni Trześń | |
Stal II Mielec | ? - ? | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Smoczanka Mielec | ? - ? | Chemik Pustków |
29. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Smoczanka Mielec | ? - ? | LKS Pustków | |
Chemik Pustków | ? - ? | Stal II Mielec | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | ? - ? | Kolbuszowianka Kolbuszowa | |
Czarni Trześń | ? - ? | Sokół II Kolbuszowa Dolna | |
Dromader Chrząstów | ? - ? | Kamieniarz Golemki | |
Victoria Czermin | ? - ? | Piast Wolica Piaskowa | |
LKS Głowaczowa | ? - ? | Czarnovia Czarna | |
LKS Żyraków | ? - ? | Kaskada Kamionka |
30. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
LKS Pustków | ? - ? | LKS Żyraków | |
Kaskada Kamionka | ? - ? | LKS Głowaczowa | |
Czarnovia Czarna | ? - ? | Victoria Czermin | |
Piast Wolica Piaskowa | ? - ? | Dromader Chrząstów | |
Kamieniarz Golemki | ? - ? | Czarni Trześń | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Radomyślanka Radomyśl Wielki | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | ? - ? | Chemik Pustków | |
Stal II Mielec | ? - ? | Smoczanka Mielec |