Tutaj znajdziesz wynik meczu Apollo Dulcza Mała - Hetman Dąbrówka Wisłocka rozegranego w ramach 12. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI. Informacje meczowe, kiedy mecz Apollo Dulcza Mała - Hetman Dąbrówka Wisłocka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Apollo Dulcza Mała vs. Hetman Dąbrówka Wisłocka, informacje o pozostałych meczach 12. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI oraz aktualną tabelę rozgrywek.
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2023-11-05, godz. 13:00
Apollo Dulcza Mała
Hetman Dąbrówka Wisłocka
Rzeszów > Klasa B, gr. VI: Apollo Dulcza Mała - Hetman Dąbrówka Wisłocka (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-04-21 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 4 - 1 | Apollo Dulcza Mała | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2023-11-05 | Apollo Dulcza Mała | 2 - 5 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2021-06-20 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 3 - 0* | Apollo Dulcza Mała | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2020-10-25 | Apollo Dulcza Mała | 0 - 4 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2019-10-20 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 3 - 0* | Apollo Dulcza Mała | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2019-05-19 | Apollo Dulcza Mała | 3 - 3 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2018-09-30 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 5 - 2 | Apollo Dulcza Mała | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
Rzeszów > Klasa B, gr. VI: inne mecze tej kolejki
Sprint Żarówka | 2 - 8 | KS SMP Tuszyma | |
LKS Wierzchowiny | 3 - 4 | KS Zgórsko | |
Orły Ruda | 3 - 4 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | |
Apollo Dulcza Mała | 2 - 5 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | |
Janovia Janowiec | 4 - 4 | Iskra Łączki Brzeskie | |
Piast Wadowice Górne | 5 - 2 | Madras Goleszów |
Rzeszów > Klasa B, gr. VI - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janovia Janowiec | 16 | 40 | 12 | 4 | 0 | 56 | 26 | 30 | |
2 | Madras Goleszów | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 39 | 26 | 13 | |
3 | Piast Wadowice Górne | 16 | 34 | 11 | 1 | 4 | 72 | 24 | 48 | |
4 | KS SMP Tuszyma | 16 | 30 | 10 | 0 | 6 | 51 | 31 | 20 | |
5 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 38 | 30 | 8 | |
6 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 16 | 25 | 7 | 4 | 5 | 41 | 34 | 7 | |
7 | Orły Ruda | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 62 | 34 | 28 | |
8 | LKS Wierzchowiny | 16 | 19 | 5 | 4 | 7 | 25 | 37 | -12 | |
9 | Apollo Dulcza Mała | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 29 | 47 | -18 | |
10 | Iskra Łączki Brzeskie | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 28 | 51 | -23 | |
11 | Sprint Żarówka | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 28 | 41 | -13 | |
12 | KS Zgórsko | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 24 | 62 | -38 | |
13 | Potok Dobrynin | 16 | 9 | 3 | 0 | 13 | 18 | 68 | -50 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |