Tabela: Rzeszów > Klasa B, gr. VI Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Madras Goleszów | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 35 | 15 | 20 | |
2 | Janovia Janowiec | 12 | 28 | 8 | 4 | 0 | 41 | 22 | 19 | |
3 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 35 | 20 | 15 | |
4 | Piast Wadowice Górne | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 50 | 21 | 29 | |
5 | KS SMP Tuszyma | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 39 | 20 | 19 | |
6 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 32 | 25 | 7 | |
7 | Orły Ruda | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 50 | 25 | 25 | |
8 | LKS Wierzchowiny | 12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 19 | 29 | -10 | |
9 | Iskra Łączki Brzeskie | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 25 | 32 | -7 | |
10 | Sprint Żarówka | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 28 | 41 | -13 | |
11 | KS Zgórsko | 12 | 10 | 3 | 1 | 8 | 17 | 45 | -28 | |
12 | Apollo Dulcza Mała | 12 | 5 | 1 | 2 | 9 | 19 | 41 | -22 | |
13 | Potok Dobrynin | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 10 | 64 | -54 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Rzeszów > Klasa B, gr. VI (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
LKS Wierzchowiny | 4 - 2 | Potok Dobrynin | |
Orły Ruda | 1 - 0 | KS SMP Tuszyma | |
Apollo Dulcza Mała | 2 - 2 | KS Zgórsko | |
Janovia Janowiec | 1 - 1 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | |
Piast Wadowice Górne | 5 - 0 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | |
Madras Goleszów | 1 - 0 | Iskra Łączki Brzeskie |
2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Hetman Dąbrówka Wisłocka | 0 - 6 | Madras Goleszów | |
Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 4 - 1 | Piast Wadowice Górne | |
KS Zgórsko | 2 - 8 | Janovia Janowiec | |
KS SMP Tuszyma | 3 - 0 | Apollo Dulcza Mała | |
Potok Dobrynin | 0 - 13 | Orły Ruda | |
Sprint Żarówka | 2 - 2 | LKS Wierzchowiny |
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Orły Ruda | 3 - 3 | Sprint Żarówka | |
Apollo Dulcza Mała | 6 - 1 | Potok Dobrynin | |
Janovia Janowiec | 3 - 2 | KS SMP Tuszyma | |
Piast Wadowice Górne | 3 - 0 | KS Zgórsko | |
Madras Goleszów | 3 - 1 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | |
Iskra Łączki Brzeskie | 0 - 3 | Hetman Dąbrówka Wisłocka |
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 6 - 0 | Iskra Łączki Brzeskie | |
KS Zgórsko | 2 - 4 | Madras Goleszów | |
KS SMP Tuszyma | 1 - 3 | Piast Wadowice Górne | |
Potok Dobrynin | 0 - 2 | Janovia Janowiec | |
Sprint Żarówka | 5 - 1 | Apollo Dulcza Mała | |
LKS Wierzchowiny | 2 - 1 | Orły Ruda |
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Apollo Dulcza Mała | 2 - 2 | LKS Wierzchowiny | |
Janovia Janowiec | 3 - 2 | Sprint Żarówka | |
Piast Wadowice Górne | 7 - 0 | Potok Dobrynin | |
Madras Goleszów | 3 - 0 | KS SMP Tuszyma | |
Iskra Łączki Brzeskie | 3 - 1 | KS Zgórsko | |
Hetman Dąbrówka Wisłocka | 2 - 2 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki |
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Potok Dobrynin | 3 - 5 | Madras Goleszów | |
LKS Wierzchowiny | 1 - 4 | Janovia Janowiec | |
Sprint Żarówka | 0 - 7 | Piast Wadowice Górne | |
Orły Ruda | 6 - 1 | Apollo Dulcza Mała | |
KS Zgórsko | 0 - 4 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | |
KS SMP Tuszyma | 5 - 4 | Iskra Łączki Brzeskie |
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Piast Wadowice Górne | 7 - 2 | LKS Wierzchowiny | |
Iskra Łączki Brzeskie | 7 - 1 | Potok Dobrynin | |
Hetman Dąbrówka Wisłocka | 2 - 3 | KS SMP Tuszyma | |
Janovia Janowiec | 4 - 2 | Orły Ruda | |
Madras Goleszów | 3 - 0 * | Sprint Żarówka | |
Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 4 - 1 | KS Zgórsko |
8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
LKS Wierzchowiny | 1 - 1 | Madras Goleszów | |
Orły Ruda | 4 - 4 | Piast Wadowice Górne | |
Potok Dobrynin | 1 - 5 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | |
Apollo Dulcza Mała | 2 - 4 | Janovia Janowiec | |
Sprint Żarówka | 3 - 2 | Iskra Łączki Brzeskie | |
KS SMP Tuszyma | 5 - 1 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki |
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Piast Wadowice Górne | 3 - 0 | Apollo Dulcza Mała | |
Iskra Łączki Brzeskie | 0 - 1 | LKS Wierzchowiny | |
Hetman Dąbrówka Wisłocka | 5 - 0 | Sprint Żarówka | |
Madras Goleszów | 4 - 3 | Orły Ruda | |
Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 1 - 0 | Potok Dobrynin | |
KS Zgórsko | 0 - 5 | KS SMP Tuszyma |
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Sprint Żarówka | 2 - 4 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | |
Orły Ruda | 5 - 0 | Iskra Łączki Brzeskie | |
Apollo Dulcza Mała | 0 - 3 | Madras Goleszów | |
Potok Dobrynin | 1 - 2 | KS Zgórsko | |
LKS Wierzchowiny | 1 - 1 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | |
Janovia Janowiec | 6 - 4 | Piast Wadowice Górne |
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Madras Goleszów | 0 - 0 | Janovia Janowiec | |
Hetman Dąbrówka Wisłocka | 3 - 3 | Orły Ruda | |
Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 3 - 0 | LKS Wierzchowiny | |
KS SMP Tuszyma | 5 - 1 | Potok Dobrynin | |
Iskra Łączki Brzeskie | 3 - 1 | Apollo Dulcza Mała | |
KS Zgórsko | 3 - 2 | Sprint Żarówka |
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Sprint Żarówka | 2 - 8 | KS SMP Tuszyma | |
LKS Wierzchowiny | 3 - 4 | KS Zgórsko | |
Orły Ruda | 3 - 4 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | |
Apollo Dulcza Mała | 2 - 5 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | |
Janovia Janowiec | 4 - 4 | Iskra Łączki Brzeskie | |
Piast Wadowice Górne | 5 - 2 | Madras Goleszów |
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI | 11 listopada | ||
---|---|---|---|
Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 4 - 2 | Apollo Dulcza Mała | |
Potok Dobrynin | 0 - 7 | Sprint Żarówka | |
KS SMP Tuszyma | 2 - 0 | LKS Wierzchowiny | |
Iskra Łączki Brzeskie | 2 - 1 | Piast Wadowice Górne | |
Hetman Dąbrówka Wisłocka | 2 - 2 | Janovia Janowiec | |
KS Zgórsko | 0 - 6 | Orły Ruda |