Tutaj znajdziesz wynik meczu Madras Goleszów - Sprint Żarówka rozegranego w ramach 7. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI. Informacje meczowe, kiedy mecz Madras Goleszów - Sprint Żarówka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Madras Goleszów vs. Sprint Żarówka, informacje o pozostałych meczach 7. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI oraz aktualną tabelę rozgrywek.
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2023-10-01, godz. 14:00
Walkower dla Madras Goleszów
Madras Goleszów
Sprint Żarówka
Walkower: 3-0 |
|
Rzeszów > Klasa B, gr. VI: Madras Goleszów - Sprint Żarówka (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-10-01 | Madras Goleszów | 3 - 0* | Sprint Żarówka | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2023-06-18 | Sprint Żarówka | 0 - 3* | Madras Goleszów | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2022-11-06 | Madras Goleszów | 0 - 0 | Sprint Żarówka | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
Rzeszów > Klasa B, gr. VI: inne mecze tej kolejki
Piast Wadowice Górne | 7 - 2 | LKS Wierzchowiny | |
Iskra Łączki Brzeskie | 7 - 1 | Potok Dobrynin | |
Hetman Dąbrówka Wisłocka | 2 - 3 | KS SMP Tuszyma | |
Janovia Janowiec | 4 - 2 | Orły Ruda | |
Madras Goleszów | 3 - 0 * | Sprint Żarówka | |
Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 4 - 1 | KS Zgórsko |
Rzeszów > Klasa B, gr. VI - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janovia Janowiec | 16 | 40 | 12 | 4 | 0 | 56 | 26 | 30 | |
2 | Madras Goleszów | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 39 | 26 | 13 | |
3 | Piast Wadowice Górne | 16 | 34 | 11 | 1 | 4 | 72 | 24 | 48 | |
4 | KS SMP Tuszyma | 16 | 30 | 10 | 0 | 6 | 51 | 31 | 20 | |
5 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 38 | 30 | 8 | |
6 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 16 | 25 | 7 | 4 | 5 | 41 | 34 | 7 | |
7 | Orły Ruda | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 62 | 34 | 28 | |
8 | LKS Wierzchowiny | 16 | 19 | 5 | 4 | 7 | 25 | 37 | -12 | |
9 | Apollo Dulcza Mała | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 29 | 47 | -18 | |
10 | Iskra Łączki Brzeskie | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 28 | 51 | -23 | |
11 | Sprint Żarówka | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 28 | 41 | -13 | |
12 | KS Zgórsko | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 24 | 62 | -38 | |
13 | Potok Dobrynin | 16 | 9 | 3 | 0 | 13 | 18 | 68 | -50 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |