Tutaj znajdziesz wynik meczu Strumyk Malawa - Leśna Wólka Podleśna rozegranego w ramach 2. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Strumyk Malawa - Leśna Wólka Podleśna, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Strumyk Malawa vs. Leśna Wólka Podleśna, informacje o pozostałych meczach 2. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.
2. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2023-08-20, godz. 12:00
Strumyk Malawa
Leśna Wólka Podleśna
Rzeszów > Klasa Okręgowa: Strumyk Malawa - Leśna Wólka Podleśna (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-03-23 | Leśna Wólka Podleśna | 0 - 2 | Strumyk Malawa | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-08-20 | Strumyk Malawa | 1 - 2 | Leśna Wólka Podleśna | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-06-04 | Leśna Wólka Podleśna | 0 - 3 | Strumyk Malawa | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2022-10-29 | Strumyk Malawa | 2 - 6 | Leśna Wólka Podleśna | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
Rzeszów > Klasa Okręgowa: inne mecze tej kolejki
Włókniarz Rakszawa | 3 - 4 | Strug Tyczyn | |
Iskra Zgłobień | 2 - 0 | LKS Jasionka | |
LKS Trzebownisko | 2 - 1 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Jedność Niechobrz | 3 - 2 | KS Zaczernie | |
Błękit Żołynia | 1 - 0 | KS Przybyszówka Rzeszów | |
Strumyk Malawa | 1 - 2 | Leśna Wólka Podleśna | |
Sawa Sonina | 2 - 4 | KS Dąbrówki | |
Sokół Sokołów Małopolski | 1 - 1 | Błażowianka Błażowa |
Rzeszów > Klasa Okręgowa - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strug Tyczyn | 22 | 53 | 16 | 5 | 1 | 70 | 25 | 45 | |
2 | Błażowianka Błażowa | 22 | 52 | 16 | 4 | 2 | 44 | 15 | 29 | |
3 | LKS Jasionka | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 54 | 29 | 25 | |
4 | Włókniarz Rakszawa | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 53 | 29 | 24 | |
5 | Sokół Sokołów Małopolski | 22 | 40 | 12 | 4 | 6 | 52 | 44 | 8 | |
6 | KS Zaczernie | 22 | 39 | 13 | 0 | 9 | 60 | 41 | 19 | |
7 | Błękit Żołynia | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 38 | 36 | 2 | |
8 | Iskra Zgłobień | 21 | 36 | 11 | 3 | 7 | 62 | 37 | 25 | |
9 | LKS Trzebownisko | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 35 | 33 | 2 | |
10 | Sawa Sonina | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 38 | 47 | -9 | |
11 | Jedność Niechobrz | 21 | 25 | 8 | 1 | 12 | 29 | 42 | -13 | |
12 | Strumyk Malawa | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 39 | 48 | -9 | |
13 | KS Dąbrówki | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 26 | 53 | -27 | |
14 | KS Przybyszówka Rzeszów | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 32 | 58 | -26 | |
15 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 18 | 56 | -38 | |
16 | Leśna Wólka Podleśna | 22 | 6 | 1 | 3 | 18 | 19 | 76 | -57 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |