Tabela: Rzeszów > Klasa Okręgowa (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strug Tyczyn | 22 | 53 | 16 | 5 | 1 | 70 | 25 | 45 | |
2 | Błażowianka Błażowa | 22 | 52 | 16 | 4 | 2 | 44 | 15 | 29 | |
3 | LKS Jasionka | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 54 | 29 | 25 | |
4 | Włókniarz Rakszawa | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 53 | 29 | 24 | |
5 | Sokół Sokołów Małopolski | 22 | 40 | 12 | 4 | 6 | 52 | 44 | 8 | |
6 | KS Zaczernie | 22 | 39 | 13 | 0 | 9 | 60 | 41 | 19 | |
7 | Błękit Żołynia | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 38 | 36 | 2 | |
8 | Iskra Zgłobień | 21 | 36 | 11 | 3 | 7 | 62 | 37 | 25 | |
9 | LKS Trzebownisko | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 35 | 33 | 2 | |
10 | Sawa Sonina | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 38 | 47 | -9 | |
11 | Jedność Niechobrz | 21 | 25 | 8 | 1 | 12 | 29 | 42 | -13 | |
12 | Strumyk Malawa | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 39 | 48 | -9 | |
13 | KS Dąbrówki | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 26 | 53 | -27 | |
14 | KS Przybyszówka Rzeszów | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 32 | 58 | -26 | |
15 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 18 | 56 | -38 | |
16 | Leśna Wólka Podleśna | 22 | 6 | 1 | 3 | 18 | 19 | 76 | -57 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Strug Tyczyn - mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strug Tyczyn | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 36 | 15 | 21 | |
2 | Błażowianka Błażowa | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 18 | 5 | 13 | |
3 | Włókniarz Rakszawa | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 25 | 12 | 13 | |
4 | Sokół Sokołów Małopolski | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 22 | 18 | 4 | |
5 | KS Zaczernie | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 34 | 26 | 8 | |
6 | LKS Jasionka | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 26 | 18 | 8 | |
7 | Iskra Zgłobień | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 34 | 20 | 14 | |
8 | LKS Trzebownisko | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 19 | 15 | 4 | |
9 | Sawa Sonina | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 21 | 20 | 1 | |
10 | Jedność Niechobrz | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 15 | 19 | -4 | |
11 | Błękit Żołynia | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 14 | 22 | -8 | |
12 | Strumyk Malawa | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 20 | 21 | -1 | |
13 | KS Przybyszówka Rzeszów | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 22 | 28 | -6 | |
14 | KS Dąbrówki | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 8 | 31 | -23 | |
15 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 8 | 29 | -21 | |
16 | Leśna Wólka Podleśna | 11 | 3 | 0 | 3 | 8 | 11 | 37 | -26 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Strug Tyczyn - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strug Tyczyn | 11 | 27 | 8 | 3 | 0 | 34 | 10 | 24 | |
2 | Błażowianka Błażowa | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 26 | 10 | 16 | |
3 | LKS Jasionka | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 28 | 11 | 17 | |
4 | Błękit Żołynia | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 24 | 14 | 10 | |
5 | Włókniarz Rakszawa | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 28 | 17 | 11 | |
6 | KS Zaczernie | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 26 | 15 | 11 | |
7 | Iskra Zgłobień | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 28 | 17 | 11 | |
8 | Sokół Sokołów Małopolski | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 30 | 26 | 4 | |
9 | Strumyk Malawa | 12 | 15 | 5 | 0 | 7 | 19 | 27 | -8 | |
10 | KS Dąbrówki | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 18 | 22 | -4 | |
11 | LKS Trzebownisko | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 18 | -2 | |
12 | Sawa Sonina | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 17 | 27 | -10 | |
13 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 10 | 27 | -17 | |
14 | Jedność Niechobrz | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 14 | 23 | -9 | |
15 | KS Przybyszówka Rzeszów | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 10 | 30 | -20 | |
16 | Leśna Wólka Podleśna | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 8 | 39 | -31 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Strug Tyczyn - ostatnie mecze
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-04-28 | Sokół Sokołów Małopolski | 0 - 4 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2024-04-20 | Strug Tyczyn | 0 - 0 | Błękit Żołynia | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2024-04-13 | Jedność Niechobrz | 0 - 3 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2024-04-07 | Strug Tyczyn | 3 - 2 | Iskra Zgłobień | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2024-03-30 | Strumyk Malawa | 1 - 4 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2024-03-24 | Strug Tyczyn | 3 - 1 | Włókniarz Rakszawa | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2024-03-16 | Sawa Sonina | 2 - 2 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-11-18 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 0 - 4 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-11-11 | Strug Tyczyn | 4 - 1 | KS Dąbrówki | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-11-04 | Strug Tyczyn | 3 - 1 | LKS Trzebownisko | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-10-28 | Leśna Wólka Podleśna | 0 - 5 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-10-21 | Strug Tyczyn | 1 - 2 | LKS Jasionka | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-10-14 | KS Zaczernie | 0 - 2 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-10-07 | Strug Tyczyn | 8 - 2 | KS Przybyszówka Rzeszów | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-09-29 | Błażowianka Błażowa | 2 - 2 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-09-24 | Strug Tyczyn | 2 - 2 | Sokół Sokołów Małopolski | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-09-16 | Błękit Żołynia | 0 - 2 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-09-08 | Strug Tyczyn | 4 - 1 | Jedność Niechobrz | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-09-03 | Iskra Zgłobień | 2 - 2 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-08-26 | Strug Tyczyn | 5 - 1 | Strumyk Malawa | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-08-19 | Włókniarz Rakszawa | 3 - 4 | Strug Tyczyn | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
2023-08-11 | Strug Tyczyn | 3 - 2 | Sawa Sonina | Rzeszów > Klasa Okręgowa |
Strug Tyczyn - strzelcy bramek Umieść na swojej stronie
Lp. | Piłkarz | Bramki |
---|---|---|
Brak statystyk |