2014-11-11 17:29:41

Wólczanka rozbiła Chełmiankę. Beniaminek strzelił 5 goli

Wólczanka Wólka Pełkińska pewnie pokonała Chełmiankę. Beniaminek zwyciężył w Chełmie 5-2.

Goście z pierwszego gola cieszyli się już w 4. minucie spotkania. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Damian Misiło, który z bliska trafił do siatki.

Piłkarze Chełmianki odpowiedzieli trafieniem Damiana Rusieckiego z rzutu karnego i wydawało się, że czeka nas zacięty pojedynek.

Jeszcze przed przerwą jednak dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Piotr Boratyn i do szatni goście schodzili prowadząc dwoma golami.

Chełmianka - Wólczanka 2-5 [WIDEO, BRAMKI]

W 72. i 82. minucie kolejne gole dla Wólczanki zdobył niezawodny Krzysztof Pietluch (15 goli w tym sezonie) i beniaminek prowadził w Chełmie już 5-1.

Chwilę później gospodarze zmniejszyli jeszcze rozmiary porażki po trafieniu Michała Walaszka, ale na więcej nie było ich stać.

CHEŁMIANKA CHEŁM - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2-5 (1-3)

2-5 Walaszek (83)

Chełmianka: Kijańczuk - Bodziak, Borys, Jankowski, Stepaniuk, Wójcik R. (46. Młynarski), Kobiałka, Fornal (68. Wacewicz), Kycko, Walaszek, Rusiecki

Wólczanka: Groch - Broda (88. Hala), Lech, Misiło, Ilasz, Kocur, Gwóźdź, Padiasek, B. Poprawa (81. S. Wójcik), Boratyn (75. Pietrasiewicz), Pietluch (90+2. Bednarz)

Sędziowali: Paweł Sitkowski oraz Grzegorz Jakuszko i Kamil Gołębiowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Borys, Kycko - Ilasz