2014-11-09 00:28:56

Wólczanka Wólka Pełkińska - Resovia 0-3 [WIDEO, BRAMKI]

Resovia wygrała 3-0 z Wólczanką Wólka Pełkińska w wyjazdowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Goście zdobyli pierwszego gola już w 18. minucie meczu po uderzeniu głową Olega Tabaki.

Na 2-0 podwyższył w 82. minucie Piotr Szkolnik wykorzystując rzut karny, a wynik meczu na 3-0 dla "Pasiaków" ustalił Karol Skuba, który na minutę przed końcem trafił do siatki głową (po rzucie rożnym).

Wólczanka - Resovia [WIDEO, BRAMKI]

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - RESOVIA RZESZÓW 0-3 (0-1)

0-1 Tabaka (18)
0-2 Szkolnik (82-karny)
0-3 Skuba (89)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Groch - B. Poprawa, Rybkiewicz, A. Poprawa, Ilasz (68. Wójcik), Padiasek (46. Pietrasiewicz), Misiło (84. Bober), Kocur (76. Boratyn), Gwóźdź, Lech, Pietluch

Resovia Rzeszów: Pietryka - Adamski, Kaliniec (10. Tabaka), Makowski,Sękowski, Szkolnik, Wilk, Dziedzic (89. Skuba), Rop, Sadecki, Ząbkiewicz (76. Mołdoch)

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Żółte kartki: Rybkiewicz, Padiasek, Ilasz, Misiło - Wilk, Dziedzic

źródło: polskieligi.net / wolczanka.futbolowo.pl