2014-08-18 13:51:30

Beniaminek ze Skołoszowa stracił pierwsze punkty

Piłkarze LKS-u Skołoszów stracili pierwsze punkty w tym sezonie. W meczu 3. kolejki 4 ligi podkarpackiej zremisowali z Crasnovią Krasne 1-1.

Beniaminek sezon rozpoczał od dwóch zwycięstwo po 1-0. Tym razem wygrać się nie udało, ale gracze ze Skołoszowa wciąż są niepokonani.

Piłkarze LKS-u Skołoszów wyszli na prowadzenie po trafieniu Wojciecha Pilawy w 14. minucie meczu. Goście wyrównali po przerwie za sprawą Konrada Stępnia.

LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 1-1 (1-0)

1-0 Pilawa (14) 1-1 Stępień (53)

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Franków, Demski, Turczyn, Kolanek - Pacuła 6 (80. Kalinowski), Gorczyca (75. Przytuła), Lisańczuk (82. J. Sobejko), K. Buczkowski - Pilawa (46. Broda), M. Buczkowski (90. Mazurkiewicz)

Crasnovia Krasne: Wygachiewicz - Kwaśniczko, Micał (80. Ostrowski), Górak, Horodeński - Drob (76. R. Szczepański), Baran, Rozborski, Jaśkiewicz (61. Buczek) -A. Szczepański (71. Śledź), Stępień (63. Dudek)

Sędziował: Tadeusz Myszka (Stalowa Wola). Żółte kartki: Gorczyca, Demski - Kwaśniczko, Drob, Micał, R. Szczepański

źródło: polskieligi.net / Nowiny