2014-04-26 23:41:24

Remis w Pilźnie. Rzemieślnik - Strumyk Malawa 1-1

W meczu dwóch drużyn z dolnej połowy tabeli 4 ligi podkarpackiej Rzemieślnik Pilzno zremisował ze Strumykiem Malawa 1-1.

Po pierwszej połowie goście schodzili do szatni prowadząc 1-0 po bramce Mateusza Trawki.

W drugiej części gry obrońca Strumyka Piotr Gaca otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

Grający w przewadze piłkarze Rzemieślnika wykorzystali osłabienie rywala i na 20 minut przed końcem meczu wyrównali po golu Krzysztofa Orzecha, lecz na kolejne trafinia zabrakło im już czasu.

RZEMIEŚLNIK PILZNO - STRUMYK MALAWA 1-1 (0-1)
0-1 Trawka (36)
1-1 Orzech (70)

źródło: polskieligi.net