2014-04-26 23:29:46

Crasnovia pewnie pokonała Sokoła Nisko

W kolejnym meczu 23. kolejki 4 ligi podkarpackiej Crasnovia Krasne pokonała Sokoła Nisko 4-0.

Po ostatnich wynikach, jakie Crasnovia notowała na własnym stadionie kibice mogli się obawiać o formę swoich pupili. Nastroje uspokoił Tomasz Pietrasiewicz już w 5. minucie zdobywając bramkę na 1-0.

Snajper miejscowych zdobył również swojego drugiego w tym meczu a zarazem 20 w sezonie gola, podwyższając z rzutu karnego w 48. minucie wynik meczu na 2-0.

W ciągu kolejnych minut do bramki gości trafiali także Sławomir Rozborski i Kamil Drob ustalając wynik meczu na 4-0.

CRASNOVIA KRASNE - SOKÓŁ NISKO 4-0 (1-0)
1-0 Pietrasiewicz (5)
2-0 Pietrasiewicz (48)
3-0 Rozborski (53)