2013-11-16 15:36:00

"Stalówka" zremisowała z Radomiakiem 1-1

Piłkarze "Stalówki" zremisowali 1-1 z Radomiakiem Radom w wyjazdowym pojedynku 17. kolejki 2 ligi wschodniej.

Gospodarze weszli w mecz zdecydowanie lepiej. Już po 5. minutach gry prowadzili 1-0 po trafieniu Patryka Wolskiego.

Taki rezultat utrzymywał sie do 68. minuty. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Wojciech Reiman dając wyrównanie "Stalówce".

Podopieczni Pawła Wtorka kończyli to spotkanie w dziesiątkę - w 88. minucie czerwoną kartką (druga żółta) ukarany został Michał Czarny.

1-0 Wolski (5)
1-1 Reiman (68)

Radomiak: Skowron - Cieciura, Wichtowski, Świdzikowski, Derbich - Wolski, Białożyt, Radecki (63. Czoska), Puton (46. Kornacki) - Cichos (62. Byszewski), Leandro

Stal: Wietecha - Mikołajczak, Bogacz, Czarny, Kantor - Juda, Reiman, Argasiński, Łanucha (73. Fabianowski), Tur - Płonka (90. Kachniarz)

Sędziował: Paweł Kukla z Krakowa. Żółte kartki: Świdzikowski, Radecki, Wolski - Czarny, P. Tur, Puton, Czarny. Czerwona kartka: Czarny (88, druga żółta)

źródło: polskieligi.net / Echo Dnia