2013-11-09 20:53:21

"Stalówka" rozbiła Świt grając w dziesiątkę [WIDEO]

Stal Stalowa Wola wygrała 4-0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w meczu 16. kolejki 2 ligi wschodniej. Piłkarze "Stalówki" od 18. minuty grali w dziesiątkę.

Już w 18. minucie spotkania z boiska wyrzucony został Adrian Bartkiewicz. Piłkarz gospodarzy zderzył się z jednym z jednym z zawodników gości, a sędzia - w dość kontrowersyjnych okolicznościach - ukarał go czerwoną kartką.

Pomimo gry w osłabieniu "Stalówka" rozegrała świetne spotkania i pewnie pokonała Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Worek z bramkami otworzy się dopiero po przerwie. W 50. minucie do siatki trafił Mateusz Argasiński, a 20 minut później na 2-0 podwyższył Wojciech Reiman.

W końcówce kolejny raz na listę strzelców wpisał się Reiman, a w doliczonym czasie gry okazałe zwycięstwo Stali Stalowa Wola przypieczętował Damian Juda.

1-0 Argasiński (18)
2-0 Reiman (71)
3-0 Reiman (89)
4-0 Juda (90+2)

Stal: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor, Mikołajczak, Argasiński, Reiman, Patryk Tur (90. Majowicz), Łanucha (80. Juda), Płonka (85. Fabianowski)

Świt: Domżal - Krzymiński (52. Melon), Kiwała (75. Adamski), Sosnowski, Reinaldo Melao, Szabat, Maślanka (60. Rembiejewski), Drwęcki, Obem, Nowotka, Szczepański

Sędziował: Łukasz Soiło z Legnicy. Żółte kartki: Reiman - Obem, Kiwała, Drwęcki. Czerwona kartka: Bartkiewicz (18). Widzów: 700

źródło: polskieligi.net / Sportowe Fakty