2013-10-13 23:10:17

Sokół pokonał Wisłok. Strzyżowianie wciąż autsajderem

Sokół Nisko pewnie ograł Wisłok Strzyżów 3-0 zapewniając sobie kolejne trzy punkty. Goście kończyli mecz w osłabieniu.

Zanim padły jakiekolwiek bramki i tak rozpoczęty z opóźnieniem mecz trzeba było przerwać, gdyż kontuzji nabawił się bramkarz Sokoła Marcin Furtak.

Po wznowieniu gry gospodarze potrzebowali zaledwie kilku minut na strzelenie bramki. Jej autorem był Grzegorz Woźniak.

Po przerwie Jakub Krok nie dość że osłabił swoją drużynę, to jeszcze sprokurował rzut karny, który na bramkę zamienił Piotr Sojecki.

W końcówce spotkania gości trzecim golem dobił Michał Serafin ustalając wynik pojedynku.

SOKÓŁ NISKO - WISŁOK STRZYŻÓW 3-0 (1-0)
1-0 Woźniak (27)
2-0 Sojecki (52-karny)
3-0 Serafin (80)

źródło: polskieligi.net