2024-04-27 14:50:35

Izolator Boguchwała zdeklasował Koronę Rzeszów!

Izolator Boguchwała rozbił Koronę Rzeszów (fot. Izolator Boguchwała/facebook)
Deklasacja w Boguchwale! Izolator po trzech porażkach z rzędu rozbił na własnym boisku Koronę Rzeszów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowych aż 7-0.

Idealną okazję na przełamanie mieli dziś podopieczni Tomasza Głąba, którzy u siebie podejmowali Koronę Rzeszów. Miejscowi znakomicie wywiązali się z roli faworyta.

Konto bramkowe "Izolacji" otworzył w 31. minucie Maciej Wilk, który świetnie przymierzył z okolicy 25. metra. Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli na 2-0. W sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się Marcin Krajewski i podopieczni Tomasza Głąba schodzili do szatni z dwubramkową zaliczką.

Pięć goli "Izolacji" w drugiej połowie

Po zmianie stron piłkarze Izolatora Boguchwała całkowicie zdominowali swoich rywali i dołożyli kolejne pięć bramek. W 71. minucie bezpośrednio z rzutu rożnego piłkę wrzucał Lucjan Frydrych i ta po błędzie bramkarza Korony wpadła do siatki. Chwilę później na 4-0 podwyższył Krystian Wilk, który wykończył rajd Rafała Walasa.

Później futbolówkę w polu karnym opanował tym razem Rafał Walas i dołożył piątą bramkę dla "Izolacji". W 89. minucie po strzale Konrada Kowala piłka odbiła się od pleców Sergiusza Kowalskiego i wpadła pod nogi Krystiana Wilka, który trafił na 6-0.

Zwycięstwo miejscowych przypieczętował Konrad Kowal, który przechytrzył obronę Korony i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zamknął dorobek strzelecki Izolatora Boguchwała.

1-0 Maciej Wilk (31)
2-0 Marcin Krajewski (37)
3-0 Lucjan Frydrych (71)
4-0 Krystian Wilk (80)
5-0 Rafał Walas (86)
6-0 Krystian Wilk (89)
7-0 Konrad Kowal (90)

Izolator Boguchwała: Shkvarkov- Rembisz, Kowal, Gajdek, Kontrabecki, K. Wilk, M. Wilk, Ciemierkiewicz, Lusiusz, Frydrych (Matuszczak), Krajewski (Walas)

Korona Rzeszów: Grygiel- Kowalski, Sondej, Bajek, Nerc, Czepiel, Pikuła, Nowak, Leśniak, Hlongwane, Augustyn