2024-04-24 19:26:41

Wisłok Wiśniowa lepszy od Izolatora Boguchwała

Izolator Boguchwała przegrał na wyjeździe z Wisłokiem Wiśniowa (fot. Izolator Boguchwała)
Izolator Boguchwała zanotował trzecią ligową porażkę z rzędu. Tym razem podopieczni Tomasza Głąba przegrali na wyjeździe z Wisłokiem Wiśniowa 1-2.

Izolator Boguchwała po porażce ze Stalą Łańcut i Ekoballem Sanok liczył na przełamaniu w starciu z Wisłokiem Wiśniowa. Gospodarze natomiast chcieli podtrzymać serię meczów bez porażki i dziś potwierdzili swoją dobrą dyspozycję.

W pierwszej połowie bramki nie padły, a na emocje trzeba było czekać aż do 76. minuty. Wtedy arbiter dopatrzył się przewinienia w polu karnym na Marcinie Krajewskim i podyktował rzut karny dla Izolatora Boguchwała. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Aleksander Gajdek, a jego strzał zatrzymał Korziewicz.

Później miejscowi ruszyli z kontrą, z zimną krwią akcję wykończył Paweł Piątek i Wisłok Wiśniowa prowadził 1-0. W 83. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie, kiedy celnie główkował Bartosz Szymański.

"Izolacja" wprawdzie odpowiedziała minutę później, jednak to nie wystarczyło, aby myśleć o zdobyczy punktowej w Wiśniowej. Honorową bramkę zapisał na swoje konto Konrad Kowal.

1-0 Paweł Piątek (76)
2-0 Bartosz Szymański (83)
2-1 Konrad Kowal (84)