2024-04-13 18:41:01

Pogoń Sokół Lubaczów wygrała z JKS-em Jarosław

Pogoń-Sokół Lubaczów wywalczyła tzry punkty w końcówce meczu z JKS-em Jarosław

Działo się dziś na boisku w Jarosławiu, gdzie JKS ugościł zamykającą podium czwartoligowej tabeli Pogoń-Sokół Lubaczów. Wynik otworzył w 9.minucie Grzegorz Gawle po asyście Kamila Matofija, znajdując sporą lukę w defensywie gospodarzy.

W 38.minucie gra niefortunnie potoczyła sie dla gości, którzy wpakowali piłkę do własnej bramki, co dało wyrówanie w tym pojedynku. Na kolejne trafienia przyszło poczekać do drugiej połowy i to aż do 71.minuty.

Sporo trafień czekało na nas w drugiej odsłonie

Na prowdzenie Jarosław wysunął Yevgeniy Nemtinov , który niesamowitym strzałem przelobował bramkarza. Dziesięć minut później to Pogoń wzięła się do pracy i wyrównała po próbie Kamila Rębisza, który wyszedł niemal na "sam na sam" z Guridovem.

Rębisz i tym samym Pogoń-Sokół poszła za ciosem i na cztery minuty przed końcem podstawowego czasu gry zapewniła sobie pewną pulę w tym pojedynku. Pomocnik ponownie znalazł olbrzyią "dziurę" w obronie JKS-u i bez większego trudu wpakował futbolówkę do siatki.

0-1 Grzegorz Gawle (9)
1-1 bramka samobójcza (38)
2-1 Yevgeniy Nemtinov (71)
2-2 Kamil Rębisz (82)
2-3 Kamil Rębisz (86)

JKS: Guridov, Płoszczyński, Baran, Roga, Pilch, Chrupcała, Sobolewski, Kopcio, Pindak, Nemtinov, Pietluch.
Pogoń:  Siryk, Gul, Król, Rębisz, Grabowski, Roslyakov, Matofij, Guedes, Jezierski, Gawle, Duda.

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 23. kolejki:

Jeden Baran spuścił JKS z trzeciej ligi a teraz drugi Baran spuści nas do okręgowej !

j.w. 2024-04-13 18:54:59

Mecz mógł się podobać, choć poziom nie był wysoki jak na 4 ligę.
Pogoń była w końcówce lepszą drużyną i zgarnąła całą pulę.
W tabeli zrobiło się ciasno,lider przegrał w Głogowie,no i pierwsza trójka będzie walczyć o awans do 3 ligi

ZKS Stalowy Joe 2024-04-13 18:58:27

Dwie kurrr wy się spotkały pogoń i jks no i sobie na wzajem obciagały hehe :))) Jak się dowiedzieli że Cosmos przegrywa to od razu z 2 - 1 zrobiło się 2 - 3 ;)

Jebbbac jks i pogoń lubaczow bo to dwie kuurrrr....wy są.

Kibic Norbert 2024-04-13 19:04:59

Ludzie czy wy w tym jksie nie widzicie że że ten trener jest do d......py ?
No a dzisiaj obrona pod jego dowództwem dała d.....py że hej !
Niestety ale drużyna z tym trenerem nie ma szans na utrzymanie , co ciekawe w drużynie są piłkarze którzy potrafią grać w piłkę tylko nie ma kto nimi pokierować.
No a Pogoni życzę awansu bo to drużyna z naszego OZPN i im kibicuję.

j.w. 2024-04-13 19:15:53

O chory Stalowy się obudził.
Byłeś war.....M,i dalej będziesz w. ... m

Zły 2024-04-13 19:27:02

Baran człowieku zlituj się i odejdź sam bo albo jesteś trenerem i skupiasz się na kierowaniu drużyną albo jesteś piłkarzem i skupiasz się na grze w piłkę bo narazie ani jedno ani drugie ci kompletnie nie wychodzi.Skończ człowieku tą szopkę i wstydu sobie oszczędź i zachowaj resztę chonoru!!!!!!

Wkurzony 2024-04-13 19:45:32

Trener i zarząd do wypier......dolenia !!!!!!

Cierpliwy Kibic JKS 2024-04-13 19:51:53

Panowie mam pytanie komu zależy na spadku JKS ? Czyżby SMS owi aż tak zależało ? Panowie C i Dz mam nadzieję że odpowiecie za to .
Pan p.Trenerze miej honor i sam odejdź póki jeszcze czas !
Szkoda tylko tych chłopaków piłkarzy.
Mam cichą nadzieję że to Pogoń awansuje bo do tego klubu zawsze miałem sentyment.

Kibic 2024-04-13 20:39:33

Lubaczow lepszy, JKS bez pomyslu nie powachal bramki szkoda pietlucha bo nie ma jak sie pokazac. Jedna sobie strzelili druga ukraniec uderzył z dystansu i tyle.... Lubaczów zasłuzone zwyciestwo

~anonim 2024-04-13 21:17:26

JKS jest przecież każdym meczu słaby , żadne odkrycie :)
Gdyby mieli trenera przez duże T to by to wszystko inaczej wyglądało .

Jw 2024-04-13 22:03:19

JKS taki klub tacy kibice a tak marnie zarzadzany Lubaczow kiedys nie mial mozliwosci przyjechac do jaroslawia bo byl 2 ligi nizej albo byl bity a teraz punkty zbiera i kolka tanczy wstyd

sczypior 2024-04-13 22:18:48

Szkoda że nie ma już tych starych sterydów na trybunach bo może zrobili by porządek nawet ze swoim kolegą dentystą za to co odpier...a z tym klubem. A tak te biedne dzieciaki zbierające gardła i jeżdżące za swoim klubem nic nie mogą poradzić.

statystyk 2024-04-14 00:44:27

Uwaga a teraz ciekawostka... otóż ostatni mecz w którym JKS nie stracił bramki miał miejsce 21 października z Koroną czyli 10 ostatnich meczów z rzędu ze straconą bramką. Ręce same składają się do oklasków dla tego wybitnego trenera i generała obrony jakim jest sabotażysta Grzegorz B.

KKS Czuwaj 2024-04-14 09:09:00

Super mecze zapowiadają się w okręgowej Czuwaj Polonia KKS oj będzie się działo :)

KKS Czuwaj 2024-04-14 09:10:56

Czuwaj JKS Polonia he będzie się działo w okręgowej!!!!!!
Kibicowsko supeeerrrr !

~anonim 2024-04-14 09:57:38

Kibicowsko super? Przecież wy nawet nie macie sektora gości w tym waszym kurniku. Kto by nie przyjechał do peremyśla całuje bramę i wraca.

king_of_białystok 2024-04-14 10:37:25

a może by tak zarząd zamiast zajmować się polityczną agitacją takiego jednego kandydata na burmistrza od hołowni (co to pokochał jks około miesiąc temu) zajął by się w końcu tym czym powinien????? bo za chwilę będzie 5 liga, a "największego fana" po wyborach już raczej na trybunach nie uświadczycie

~anonim 2024-04-14 11:07:11

Wypad z tą polityką , pisz te hejty gdzie indziej zakompleksiony człowieku :)

Hidden 2024-04-14 11:24:46

JKS był wolniejszy i Pogoń szybkością ich pokonała , no ale nie ma co się dziwić skoro nikt tej drużyny nie przygotował do sezonu bo nie mają trenera.

Ja 2024-04-14 11:35:05

Pogoń się lepiej zaprezentowała niż Cosmos .
Życzę jej awansu. No a nasi oby się utrzymali.

jks 2024-04-14 12:29:18

Nie da się czytać tych kibiców frustratów i znawców jak należy prowadzić drużynę...
JKS gra ostatnio z drużynami z czołówki i wyniki są jakie są, ale nie można powiedzieć, że przegrywa te mecze w zdecydowany sposób.
Prawdziwy test będzie dopiero z Polonią i drużynami z dołu tabeli.

Wszystkim, którzy nam źle życzą odpowiem - spadek nam nie grozi.

aann 2024-04-14 12:40:48

Jako kibic Pogoni-Sokół nie chce aby JKS spadł i wiem że do tego nie dojdzie . JKS czas wygrywać .

Do jks 2024-04-14 13:30:33

Ty znawco od siedmiu boleści a wiesz, że JKS ma tyle samo pkt co znajdujący się w strefie spadkowej stal II? I,że Sokół Kamień przed zwycięstwem z nami był zaraz nad nami w tabeli? Więc przestań pisać brednie i bronić tych nieudaczników z zarządu i pseudo trenerzyny bez pojęcia.

~anonim 2024-04-14 14:08:17

Żeby się utrzymać trzeba zająć 12 m. przy spadku Sieniawy i Krosna a gdyby nie daj Boże spadła Wiązownica to 11m itd aż strach bo jak Sandecja spadnie do 3 ligi a może i Puławy to wtedy i Wisłoce trzeba kibicować :)

... 2024-04-14 14:10:19

No ale nie ma co gdybać tylko wygrywać ale z tym trenerem nie mamy szans :(

Marudy 2024-04-14 18:20:02

W Jarosławiu same marudy nie da się z nimi gadać wiecznie wszystko się im ni udaje i niedasie...

~anonim 2024-04-15 09:03:19

Jak będzie Trener to się uda a na dzień dzisiejszy cienizna

Joel 3 Bamba 2024-04-15 12:56:30

Może SMS Jarosław ma spaść do klasy okręgowej, aby wreszcie mogli wystawić drużynę składającą się z zawodników trenujących w SMS Jarosław.