2024-03-23 18:03:55

Wisłok Wiśniowa pokonał rezerwy Resovii

Rezerwy Resovii przegrały z Wisłokiem Wiśniowa (fot. P. Golonka/ Resovia)
Wisłok Wiśniowa pokonał rezerwy Resovii 2-0. Gospodarze przez większość spotkania musieli radzić sobie w osłabieniu.

Podopieczni Marcina Laski już od 18. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę, kiedy czerwoną kartkę zobaczył Karol Drelicharz. Przyjezdni szybko wykorzystali grę w przewadze i kwadrans później objęli prowadzenie. Autorem gola otwierającego wynik spotkania był Rusłan Kovtok.

Po zmianie stron miejscowi stracili kolejnego zawodnika. Tym razem czerwony kartonik w 68. minucie zobaczył Jakub Zybała. Wisłok Wiśniowa znów przejął inicjatywę i na dziesięć minut przed końcem podwyższył na 2-0. Jedenastkę skutecznie egzekwował Karol Czelny.

Mecz skończył się dziewięciu na dziesięciu, ponieważ w końcówce drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został autor pierwszej bramki Rusłan Kovtok.

0-1 Rusłan Kovtok (21)
0-2 Karol Czelny (85-rzut karny)

Resovia II: Dziurgot – Ostrowski, Szymkiewicz, Borkanov, Ceci ż, Karcz (60 Pirnach), Bielenda, Czapniewski, Stępak (80 Piątek), Zybała, Drelicharz

Wisłok Wiśniowa: Korziewicz – B. Szymański, Majewski (70 Głód), Piątek, Krok, Czelny, Zięba (75 Baran), M. Szymański, Kasperkowicz (60 Smoleń), Gierlasiński, Kovtok