2023-08-19 17:23:57

Wisłok Wiśniowa pokonał rezerwy Resovii i zanotował trzecie zwycięstwo z rzędu

Wisłok Wiśniowa znakomicie rozpoczął sezon i dziś zanotował trzecie zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Grzegorza Sitka nie dali szans drugiej drużynie Resovii i pewnie zwyciężyli aż 4-0.

Gospodarze otworzyli wynik spotkania już w 6. minucie, kiedy znakomitym strzałem z dystansu popisał się Wiktor Majewski. Wisłok Wiśniowa kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń i kilkanaście minut później podwyższył na 2-0. Bramkę na swoje konto zapisał Paweł Piątek, który celnie główkował po wrzutce Kroka.

Jeszcze przed przerwą gospodarze po raz trzeci znaleźli drogę do bramki strzeżonej przez Alberta Olko, a konkretniej zrobił to Jakub Krok i po pierwszych 45-minutach gospodarze mieli sporą zaliczkę na drugą część tego meczu.

Po zmianie stron gospodarze konsekwentnie bronili wyniku, a młodzi piłkarze Resovii nie mieli zbyt wielu argumentów, aby zniwelować straty. W doliczonym czasie gry po indywidualnej akcji zimną krew w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachował Jarosław Czernysz i przypieczętował okazałe zwycięstwo miejscowych.

1-0 Wiktor Majewski (6)
2-0 Paweł Piątek (20)
3-0 Jakub Krok (41)
4-0 Jarosław Czernysz (90+3)

Wisłok Wiśniowa: Korziewicz - Kasperkowicz, B. Szymański, Zięba, Czelny (85 Reichel) - Czernysz, Kovtok (73 S. Szymański), Krępa (64 Złamaniec), Krok (83 Gil), Majewski (88 Walicki) - Piątek (88 Boduch)

Resovia II: Olko - Borkanov (43 Stępak), Zybała, Modrzejewski, Ostrowski - M. Zięba (46 Ceci), Karcz, Rębisz, Szymkiewicz, Pirnach (70 Kojder) - Marciniec