2023-08-16 22:22:00

Wisłok Wiśniowa lepszy od Sokoła Kolbuszowa Dolna!

Wisłok Wiśniowa pokonał na wyjeździe Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1. Piłkarze prowadzeni przez Grzegorza Sitka po dwóch kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów.

Do przerwy Wisłok Wiśniowa prowadził jedną bramką po trafieniu Filipa Krępy. Chwilę później czerwoną kartką ukarany został piłkarz Sokoła Kolbuszowa Dolna - Marcin Mokrzycki za faul w środku boiska. Pomocik gospodarzy otrzymał drugą żółtą kartkę.

W drugiej połowie gospodarze nie mieli nic do stracenia i ruszyli do ataków. Jeden z nich wykorzystał Adrian Nowak i w 54. minucie doprowadził do wyrównania. Zaledwie trzy minuty później prawym skrzydłem atak podopiecznych Grzegorza Sitka napędził Jarosław Czernysz. Skrzydłowy Wisłoka wyłożył piłkę na dziesiąty metr do Pawła Piątka, a napastnik gości zdobył gola.

W kolejnych minutach ponownie atakowali zawodnicy z Kolbuszowej Dolnej, ale gola zdobyli goście. Gola z kontrataku strzelił Czernysz, który znalazł się w sytuacji sam na sam. W samej końcówce w zamieszaniu w polu karnym gola kontaktowego strzelił Nowak, ale na nic więcej nie było stać ekipy Sokoła.

0-1 Filip Krępa (32)
1-1 Adrian Nowak (54)
1-2 Paweł Piątek (57)
1-3 Jarosław Czernysz (88)
2-3 Adrian Nowak (90+5)