2023-07-26 23:01:00

sparing: Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłok Wiśniowa 1-4

Wisłok Wiśniowa wygrywa w strugach deszczu z Lechią Sędziszów. Lepiej w trudnych warunkach atmosferycznych poradzili sobie podopieczni Grzegorza Sitka, chociaż już na początku meczu przegrywali jedną bramką.

Lechia Sędziszów Małopolski zaskoczyła swoich rywali w pierwszych minutach i po golu testowanego napastnika prowadziła 1-0. Z czasem do głosu zaczął dochodzić Wisłok Wiśniowa, czego efektem były dwa trafienia do przerwy, autorstwa Jakuba Kroka i Filipa Krępy.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Piłkarze z Wiśniowej nadal prowadzili grę i zdobyli kolejne dwie bramki. Dublet ustrzelił Paweł Koczela. Lechia odpowiadała kontratakami, ale nie przyniosły one żadnego efektu.

W obu drużynach wystąpili testowani zawodnicy. W składzie Wisłoka pojawili się m.in. byli gracze Korony Rzeszów: Jarosław Czernysz i Tomasz Reichel. W ekipie z Sędziszowa Małopolskiego sprawdzanych było pięciu piłkarzy.

Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłok Wiśniowa 1-4 (1-2)

Bramki: testowany napastnik - Krok, Krępa, Koczela dwie.