2023-07-26 22:26:00

sparing: Legion Pilzno - Okocimski Brzesko 2-6

Legion Pilzno skompromitował się w sparingu z Okocimskim Brzesko. (fot. Legion)
Porażka Legionu Pilzno w sparingu z Okocimskim Brzesko. Legion nie popisał się w sparingu z niżej notowanym rywalem z małopolskiej V ligi.

W pierwszej części padły dwa gole, oba dla Okocimskiego Brzesko. Początek drugiej odsłony nie zaczął się wcale lepiej dla Legionu Pilzno i już po 68. minutach gry było 5-0 dla przeciwników.

Kilka chwil później nastąpił przebłysk w drużynie z Pilzna. Między 75. a 77. minutą drogę do bramki znaleźli Piotr Syguła i Łukasz Czyjt, ale to było wszystko na co pozwolili pilźnianom tego dnia rywale z Brzeska, którzy w końcówce spotkania postawili jeszcze kropkę nad "i". W drużynie czwartoligowca wystąpiło dwóch testowanych graczy, po jednym w każdej połowie. Spotkanie rozegrano na sztucznej nawierzchni w Lisiej Górze.

Okocimski Brzesko - Legion Pilzno 6-2 (2-0)

Bramki dla Legionu: Syguła, Ł. Czyjt.

Legion Pilzno: Stachnik - Tubek, Czyż, Mazur, Pęcak, Manzo, Dziedzic, Buras, Testowany 1, Chmura, Szewczyk oraz Maniecki, Gągała, Tubek, Romański, B. Czyjt, Testowany 2, Sztuka, Kozioł, Nytko, Syguła, Ł. Czyjt.