2023-07-20 08:11:12

sparing: Wisłok Wiśniowa - LKS Czeluśnica 4-1

LKS Czeluśnica to beniaminek klasy O Krosno (fot. LKS Czeluśnica / archiwum)
Piłkarze Wisłoka Wiśniowa wygrali 4-1 w sparingu z LKS-em Czeluśnica, beniaminkiem klasy O Krosno.

Do przerwy czwartoligowy Wisłok Wiśniowa prowadził z LKS-em Czeluśnica 2-0 po golach Jakuba Kroka i Filipa Krępy,

W drugiej połowie ekipa z Wiśniowej dorzuciła jeszcze dwa gole (Zawodnik testowany i Bartosz Złamaniec)

Autorem honorowego tragieniu dla beniaminka krośnieńskiej klasy O był Mateusz Kuzio. Wpisał się na listę strzelców w 82. minucie meczu.

W barwach LKS-u Czeluśnica, którego szkoleniowcem jest Szymon Gołda, pojawiło się kilku graczy testowanych.

WISŁOK WIŚNIOWA - LKS CZELUŚNICA 4-1 (2-0)

Bramki: Jakub Krok, Filip Krępa, Zawodnik testowany, Bartosz Złamaniec - Mateusz Kuzio.

LKS Czeluśnica: Igor Wanat – Ivan Perez, Szymon Sabik, Damian Honkisz, zawodnik testowany - Kamil Majka, zawodnik testowany, Łukasz Urban, Sebastian Meier - Wołodymyr Hudyma, Patryk Tłuściak oraz Gracjan Zając, Jakub Kozicki, Mateusz Kuzio.