2023-07-20 00:30:16

sparing: Igloopol Dębica - Pogoń Leżajsk 3-1

W kolejnym sparingu podczas letnich przygotowań Igloopol Dębica pokonał Pogoń Leżajsk 3-1.

Po pierwszej połowie Igloopol Dębica prowadził 2-0 po bramkach Marcina Stefanika (z rzutu karnego) i Karola Wojtyło. Warto odnotować, że w 25. minucie Mateusz Kochan wybronił jedenastkę i uratował Pogoń przed stratą trzeciej bramki.

W drugiej połowie bramkę kontaktową dla gości zdobył Stanisław Kruk, a chwilę później na 3-1 trafił jeden z zawodników testowanych przez Igloopol.

Igloopol Dębica - Pogoń Leżajsk 3-1 (2-0)

1-0 Marcin Stefanik (16-karny)
2-0 Karol Wojtyło (18)
2-1 Stanisław Kruk (51)
3-1 Zawodnik testowany (52)

Pogoń Leżajsk: Kochan Mateusz, Podolak Jacek, Drożdżal Rafał, Kowal Marcin, Ciździel Fryderyk, Miazga Bartłomiej, Drożdżal Arkadiusz, Czado Przemysław, Pigan Dawid, Kruk Stanisław, Bosak Wojciech
Oraz: Baj Jakub, Chmielowiec Bartłomiej, Chmura Radosław, Fusiarz Kacper, Kuchyt Patryk, Mielniczek Michał, Misiąg Piotr, Miśko Kamil, Zacharyasz Adam, Zbylut Łukasz