2022-10-23 16:53:00

Dublet Sebastiana Kaczyńskiego w Sieniawie! TEXOM Sokół przegrał z Orlętami Radzyń Podlaski

Piłkarze TEXOM Sokoła Sieniawa przegrali po raz drugi z rzędu. Podopieczni Arkadiusza Barana tym razem musieli uznać wyższość Orląt Radzyń Podlaski.

Mecz lepiej zaczął się dla Orląt Radzyń Podlaski, które na prowadzenie wyszły już w 7. minucie, a piłkę w siatce umieścił Michał Kobiałka. Podrażniony TEXOM Sokół Sieniawa ruszył do odrabiania strat i trzy minuty później doprowadził do wyrównania, a z bramki cieszył się Szymon Feret.

Kibice nie mogli narzekać na nudę, bowiem na murawie sporo się działo, a na bramki nie trzeba było długo czekać. Konkretniejsze tego dnia były jednak Orlęta, które w 20. minucie strzeliły bramkę na 1-2, a jej autorem był Sebastian Kaczyński. Ten sam zawodnik po chwili podwyższył prowadzenie i Sokół miał problem.

Gospodarze w kolejnych minutach starali się nawiązać walkę z ekipą z Radzynia Podlaskiego, ale ta dobrze prezentowała się w defensywie i skutecznie odpierała ataki rywala. Sokół po przerwie nie odpuszczał i za wszelką cenę chciał zmniejszyć straty. To się jednak nie udało, a po meczu lepsze humory miały Orlęta.

0-1 Michał Kobiałka (7)
1-1 Szymon Feret (10)
1-2 Sebastian Kaczyński (20)
1-3 Sebastian Kaczyński (24)