2022-10-16 17:08:34

Sokół Sieniawa przegrał na wyjeździe z Wisłą Sandomierz

To nie było udane spotkanie Sokoła Sieniawa. Ekipa z Podkarpacia mimo początkowej przewagi, ostatecznie przegrała w meczu wyjazdowym z Wisłą Sandomierz, zakończonym wynikiem 3-2.

Początek wyglądał imponująco i dawał spore nadzieje na to, że Sokół Sieniawa wróci dziś z punktami. Jako pierwszy do bramki Wisły Sandomierz trafił w 14.minucie Dominik Ochał, a nieco ponad siedem minut później bilans poprawił Szymon Feret. Często się mówi, że 2-0 to niebezpieczny wynik. Tak też było w tym przypadku, gdyż przed przerwą gospodarze zdołali nawiązać kontakt. Ich premierowego gola w tym spotkaniu ustrzelił Nicolai Solodovnicov.

Druga połowa rozwiała już jednak wszelkie nadzieje. Wisła parła do przodu i dążyła do wyrównania, które nadeszło nieco ponad kwadrans po wznowieniu gry, a autorem tej bramki był Sebastian Sprawka. Sokołowi nie udało się utrzymać remisu i pozwolili sobie na błędy w defensywie. Wykorzystali to przeciwnicy zdobywając swoją bramkę na 3-2 i zgarniając pełną pulę w tym spotkaniu. Swojego drugiego gola odnotował Solodovnicov.

0-1 Dominik Ochał (14)

0-2 Szymon Feret (23)

1-2 Nicolai Solodovnicov (37)

2-2 Sebastian Sprawka (64)

3-2 Nicolai Solodovnicov (73)