2022-04-20 19:06:00

Izolator Boguchwała nie dał szans Błękitnym Ropczyce

Błękitni Ropczyce coraz bliżej okręgówki. Podopieczni Romana Gruszeckiego w środowe popołudnie wysoko przegrali z rozpędzonym Izolatorem Boguchwała.

Od początku stroną przeważającą był Izolator Boguchwała, który szybko wypracował sobie przewagę na murawie, a w kolejnych minutach stworzył sobie więcej okazji bramkowych. Dobra postawa "biało-zielonych" poskutkowała golami, a pierwszego "Izolacja" zdobyła już w 13. minucie, a na listę strzelców wpisał się Michał Bogacz.

Podopiecznym Bartosza Zołotara było jednak mało i zespół z Boguchwały szybko rozpoczął poszukiwania trafienia numer dwa. Błękitni Ropczyce starali się bronić, jednak więcej konkretów tego dnia było po stronie Izolatora. Goście w 36. minucie strzelili bramkę na 2-0, a tym razem bramkarza Błękitnych pokoanał Michał Daniel.

"Izolacja" tuż przed przerwą podwyższyła na 3-0, a dzieła zniszczenia dokonał Przemysław Nalepka. W drugiej odsłonie, "biało-zieloni" kontrolowali przebieg boiskowych wydrzeń, choć Błękitni także mieli swoje okazje. Zespół z Ropczyc nie potrafił jednak wykorzystać wypracowanych sytuacji i ostatecznie wysoko przegrał z Izolatorem.

0-1 Michał Bogacz (13)
0-2 Michał Daniel (36)
0-3 Przemysław Nalepka (45)