2022-04-20 17:59:21

Piast Tuczempy odnotował dwa gole samobójcze i odniósł porażkę z JKS-em Jarosław

To nie był standardowy przebieg meczu! Piast Tuczempy strzelił aż dwie bramki samobójcze za sprawą tego samego zawodnika i w ten sposób JKS Jarosław może cieszyć się z kolejnych trzech punktów oraz spoglądać z nadzieją w stronę lidera.

Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się na boisku w Tuczempach. Tamtejszy Piast zamiast strzelać do bramki rywala, to trafiał do swojej. Pierwsze trafienie samobójcze po odbiciu piłki rykoszetem zaliczył Dominik Sas. To z pewnością nie był dobry mecz tego zawodnika. Po rozpoczęciu drugiej połowy wpakował on piłkę do własnej bramki po raz drugi po fatalnym błędzie bramkarza, który nie przyjął futbolówki, lecz przepuścił ją między nogami.

W drugiej części starcia były jeszcze akcje obu drużyn, jednak nie przyniosły one więcej sytuacji bramkowych. Kibice zobaczyli także kilka groźnych fauli, w większej mierze spowodowanych przez piłkarzy Piasta. Błędy popełniał jednocześnie JKS Jarosław, jak i ekipa gospodarzy pozwalając na łatwe straty i niedokładność podań.

W 73. minucie dośrodkowywać próbowały Tuczempy, jednak ich intencje zostały rozczytane przez golkipera gości. Dziesięć minut później ponownie to Piast przejął pałeczkę i starał się ratować sytuacje w rzucie wolnym, lecz nieskutecznie. Mimo chwilowej dominacji w końcówce spotkania, nie udało się im zrehabilitować za stracone gole. JKS poszedł za swoim i dołożył trafienie na 3-0, a strzelcą bramki był Bartłomiej Raba odnajdując lukę w obronie rywali.

0-1 Dominik Sas (samobójcza) (20)

0-2 Dominik Sas (samobójcza) (50)

0-3 Bartłomiej Raba (90)

Piast Tuczempy: Jakiel, Sas, Sobol, Demski, Gonzalez, Popek, Zieliński, Buczkowski, Suberlak, Pasaj, Wielgosz.

JKS Jarosław: Guridov, Cardenas, Pawlak, Bała, Raba, Ptasznik, Baran, Sobolewski, Markiewicz, Maliarenko, Hass.