2022-03-26 20:29:00

Kolumbijski napastnik otworzył wynik meczu Piasta Tuczempy z Sokołem Kamień

Walczący o oddalenie się od strefy spadkowej rozgrywek czwartej ligi, Piast Tuczempy, pokonał na własnym boisku Sokoła Kamień. W Piaście zagrał nowy napastnik.

Piast Tuczempy przystępował do tego meczu podrażniony ostatnią przegraną z Igloopolem Dębica. Zespół Marka Strawy szybko wyszedł na prowadzenie. W 11. minucie gola zdobył nowy zawodnik Piasta - Kolumbijczyk Adreas Felipe Gonzales Idarraga.

Sokół Kamień próbował zdobyć wyrównującego gola, ale defensywa Piasta dzielnie się trzymała. W drugiej połowie obie drużyny miałe swoje szanse na zdobycie bramki.

Gdy Kamień rzucił wszystkie siły do ataku, zespół Tuczemp mógł wyprowadzać kontrataki. W ostatniej minucie meczu gola na 2-0 zdobył Damian Demski i to Piast Tuczempy cieszył się ze zdobycia pełnej puli w tym meczu.

fan 2022-03-26 22:55:59

Poziom sędziowania dramatyczny. Pan sędzia jeżeli można go tak nazwać (a powinno bardzo nie cenzuralnie) wypatrzył wynik meczu, nie dopatrzył się ewidętnego zagrania ręką w polu karnym piłkarza Piasta,(nawet miejscowi kibice się śmiali) druga sytuacja kiedy zawodnik Sokoła omija przeciwnika bez kontaktu z nim i strzela bramkę sędzia dopatruje się faulu. Zawodnicy Piasta od strzelenia pierwszej bramki czyli od 11 minuty zaczynają grać na czas na co sędzia nie reaguje w żaden sposób , nie doliczając ani minuty do pierwszej połowy. Sędzia boczny nie reaguje gdy trener drużyny Piasta nazywa kibiców ,,bydłem''. Mecz nie jest nagrywany bo kamera przed meczem się rozbiła(spadła z podestu), służb porządkowych brak.Czy ktoś udostępni protokół sędziowski, gdzie sędzia musi wyjaśnić kontrowersje, myślę że nie. Gdzie jest nagranie z meczu do analizy dla organu kontrolującego sędziów. Są bezkarni (albo naprawdę tak słabi) po co jechać i tracić czas jeżeli sędziowie niszczą widowisko.

fan 2022-03-26 23:07:29

A jeszcze jedna sprawa, boisko to macie ciulowe strasznie piłka skacze jak na pastwisku, ale tablicę z wynikiem i czasem to macie kozacką.

Kaczeniec 2022-03-27 01:02:34

j....bać piasta, tylko Łęk Ostrów

~anonim 2022-03-27 05:53:24

Najbardziej żenująca drużyna w tej lidze. Na tym kartoflisku nie dało się grać. Sędziowie dostosowali się poziomem do drużyny piasta. Brak nagrania, brak służb porządkowych, tam nawet nie miał kto piłek bramkarzą podawać. Takie coś to nawet w A klasie ciężko spotkać. Oby to był ostatni sezon piasta w 4 lidze bo szkoda czasu na wyjazdy w takie dziury. A co do trenera to mam nadzieję że odpowie za swoje zachowanie które było gorzej niż żenujące.

Do anonim 2022-03-27 08:06:07

Na to bydło co przyjechało to nawet klatka to za mało

Kibic 2022-03-27 08:31:21

Sokół Kamień coraz słabszy , jednym słowem dziadostwo !

~anonim 2022-03-27 09:12:15

Bydła to sobie szukaj u miejscowych wczoraj akurat takich nie brakowało

Si 2022-03-27 09:59:06

Tak się kończy jak Kusiak robi kolesiostwo w klubie i ściąga swoich ze Stalowej do kamienia. Pod koniec rundy będzie tak że będziecie jeździć na mecze w 14 osób. Szkoda tylko prezesa że musi ładować tyle swoich prywatnych pieniędzy

Fozzie 2022-03-27 11:10:15

Brawo Piaścik !
Sokół co prawda słaby no ale wygrana nawet z takimi cieniasami cieszy :)!

Do Fozzie 2022-03-27 11:29:35

Haha cieniasy to są na 13 miejscu piastunki brońcie się bo już za rok okręgówka was czeka sędzia wam już nie będzie pomagał za każdym razem jak wczoraj.

Do anonim 2022-03-27 12:22:12

Z tego co widziałem to bydło skupiło się przy ławce rezerwowych gości!!!

Jurek 2022-03-27 12:53:51

Brawo Piast że pogoniliscie te k*****y z kamyka. Tylko płaczą w necie a sami c****ja grają j****** ich

obiektywny 2022-03-27 13:26:08

Co do murawy w Tuczompach :) to nigdy tam nie było dobrze,co do atmosfery też bo Strawa wie jak to się robi żeby sędziowie patrzyli przychylnym okiem.Ale druga sprawa to forma piłkarska Kamienia,jeszcze niedawno czytałem komentarze kibiców tego klubu że będą walczyli o awans :) a teraz muszą już patrzeć na to co się dzieje w dole tabeli hahaha Trochę pokory i nie tylko narzekajcie na boisko czy sędziów bo wasi kibice też zachowywali się jak bydło.

Anonim 2022-03-27 13:56:55

Kusiak do zmiany nie ma facet zielonego pojęcia o graniu w piłkę, o trenowaniu, on umie tylko drzec się na chłopaków i ściągać gwiazdy które nic nie pokazują na boisku

Do obiektywny 2022-03-27 14:17:20

A jak mają się zachowywać kibice po takich decyzjach Pana który biegał po boisku (sędzięgo) i słowach trenera Piasta.