2022-03-26 19:35:00

Arłamów Ustrzyki Dolne pokonuje Błękitnych Ropczyce

Piłkarze Arłamowa Ustrzyki Dolne wygrali wyjazdowe starcie z Błękitnymi Ropczyce. Kolejnego gola zdobył Radosław Macnar.

Zespół Arłamowa Ustrzyki Dolne przystępował do tego meczu podbudowany ograniem w pierwszej wiosennej kolejce Kańczugi. Błękitni zaś w pierwszym meczu rundy wiosennej wygrali wyjazdowy bój z Legionem Pilzno.

Mecz zapowiadał się ciekawie. Było pewne, że żadna ze stron nie zadowoli się remisem. Pierwsi bramkowe sytuacje stworzyli sobie Błękitni Ropczyce, ale byli nieskuteczni. Groźnie atakował też Arłamów. W 27. minucie po składnej akcji Kamila Dybskiego pokonał Karol Czelny. 10 minut później było już 0-2. Po rzucie rożnym piłkę głową do siatki skierował Radosław Macnar. Doświadczony napastnik był jednym z najlepszych zawodników na boisku.

W drugiej połowie obie drużyny miały swoje sytuacje. Przewagę wypracowali sobie Błękitni, którzy kontaktowego gola zdobyli nieco ponad 10 minut przed końcem meczu. Hubert Siepierski pokonał Dariusza Półkoszka uderzeniem z rzutu karnego. Było jeszcze sporo emocji, ale wynik 1-2 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

0-1 Karol Czelny (27)
0-2 Radosław Macnar (37)
1-2 Hubert Siepierski (79-karny).