2019-09-14 17:55:00

Przełamanie Apklan Resovii! Wygrali ze Skrą Częstochowa

Apklan Resovia pokonała Skrę Częstochowa. (fot.Resoviacy)
Apklan Resoivia przełamała się i po dwóch meczach bez punktów sięgnęła po trzy "oczka" w starciu ze Skrą Częstochowa. Piłkarze Szymona Grabowskiego wygrali 2-0.

Apklan Resovia rzuciła się do ataku w meczu ze Skrą Częstochowa. Piłkarze Szymona Grabowskiego atakowali z pasją aż w 20. minucie po golu Sebastiana Zalepy wyszli na jednobramkowe prowadznie.

Dwie minuty przed końcem pierwszej części gry Kamil Radulj dostał podanie na linii pola karnego. Napastnik "Pasiaków" uderzył jednak w środek bramki strzeżonej przez Mikołaja Biegańskiego.

Kwadrans po zmianie stron sędzia odgwizdał rzut karny dla Resovii. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kamil Radulj. Skrzydłowy Resovii nie miał problemów z wykorzystaniem tego stałego fragmentu gry.

Osiem minut przed końcem meczu Serhij Krykun uderzył na bramkę Skry, ale jego strzał poszybował nad bramką gości. Więcej bramek w tym meczu nie padło i trzy punkty zostały w Rzeszowie. Resovia po dwóch porażkach w końcu sięgnęła po zwycięstwo.

1-0 Sebastian Zalepa (20)
2-0 Kamil Radulj (63-rzut karny)