2019-03-17 17:09:14

Orzeł Przeworsk zremisował z KS Pilzno. Odrobili straty w dziesiątkę

Spotkanie 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Orłem Przeworsk a KS-em Pilzno zakończyło się podziałem punktów.

Jako pierwsi na listę strzelców wpisali się goście. W 39. minucie gola dla KS Pilzno zdobył Dawid Florian i do przerwy było 1-0.

Kwadrans po zmianie stron drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Szymon Barszczak i miejscowi mieli jeszcze bardziej utrudnione zadanie, bo musieli radzić sobie w dziesiątkę.

Pomimo gry w osłabieniu w końcu dopięli swego. Wyrównującego gola dla Orła Przeworsk zdobył w 86. minucie Kamil Kmiotek i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

0-1 Dawid Florian (39)
1-1 Kamil Kmiotek (86)

Czerwona kartka: Szymon Barszczak (61, druga żółta).