2019-03-17 17:50:45

Sokół Sieniawa pokonał Spartakusa Daleszyce

(fot.archiwalne)
Sokół Sieniawa pokonał Spartakusa Daleszyce 2-0 w meczu wieńczącym dziewiętnastą kolejkę III ligi grupy IV. Obie bramki dla podopiecznych Szymona Szydełki padły po przerwie.

Wynik spotkania dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części gry otworzył obrońca Sokoła Sieniawa Kacpert Drelich.Korzystny rezultat dla gospodarzy tego spotkania utwierdził w ich rękach Bartłomiej Purcha w 86. minucie zdobywając swoją pierwszą bramkę w rundzie wiosennej trzecioligowych rozgrywek.

Dzięki kompletowi punktów Sokół Sieniawa zajmuje trzynastą pozycję w tabeli z 22 oczkami na koncie. Spartakus Daleszyce z trzynastopunktową zdobyczą plasuje się na szarym końcu tabeli III ligi grupy IV, z sześcioma punktami straty do bezpiecznego miejsca.

1-0 Kacpert Drelich (47)
2-0 Bartłomiej Purcha (86)

Sokół Sieniawa: Sieniawa: Korziewicz – Skała, Kapuściński, Padiasek, Drelich, Broda  – Purcha (87 Lis), Surmiak (83 Wąsik), Brocki (87 Wilusz), Kądziołka (58 Majda) – Nalepka (77 Jędryas).

Spartakus Daleszyce: Pietras – Krzeszowski (83 Bogacz), Kokosza, Bednarski, Jeziorski – Blicharski (46 Ostrowski), Ł. Zawadzki, Brożyna, M. Zawadzki – Kukiełka (64 Maciejski), Sot.