https://noblebet.pl/pl/promocje/gra-bez-podatku

2018-12-24 20:52:00

Kacper Drelich w kręgu zainteresowań Sokoła Sieniawa

(fot.archiwalne avia-swidnik.pl)
Pierwszy zimowy transfer Sokoła Sieniawa. Beniaminka III ligi grupy IV wzmocni grający dotychczasz w Avii Świdnik Kacper Drelich.
 
25-letni wychowanek Stali Rzeszów, grający na pozycji środkowego obrońcy, ostatnie dwie rundy spędził w barwach ligowego rywala Sokoła - Avii Świdnik. Dla rosłego defensora będzie to trzeci klub w karierze.
 
Drelich więszosć kariery spędził w macierzystej drużynie, pnąc się od grup juniorskich prowadzonych przez Marcina Wołowca, aż do seniorskiej drużyny Stali, w której również trafił pod skrzydła tego szkoleniowca. Co  ciekawe, Wołowiec jako trener Sokoła wprowadził ten zespół w ubiegłym sezonie na wyższy szczebel rozgrywkowy.
 
Sokół Sieniawa po rundzie jesiennej w III lidze grupie IV zajmuje czternaste miejsce z pięcioma punktami przewagi nad strefą spadkową. Nie dziwią zatem wzmocienia czynione przez zespół Szymona Szydełki. podziewać się również można, że to nie ostatni zimowy transfer Sokoła.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem