2018-12-28 13:08:34

Marek Kusiak, trener Sokoła Kamień: "Będziemy walczyć o najwyższe cele"

Na zdjęciu Marek Kusiak, obecnie trener Sokoła Kamień.
Rozmowa z Markiem Kusiakiem, trenerem Sokoła Kamień po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2017/2018 w klasie O Stalowa Wola.
 
- Panie trenerze, jak  Pan podsumowuje zakończoną rundę jesienną ?

- Jestem zadowolony. Przy większym szczęściu mogliśmy zdobyć kilka punktów więcej. W Stalowej Woli do 60 minuty prowadziliśmy 1-0 z naszpikowaną zawodnikami z pierwszego zespołu Stalą natomiast z rezerwami Siarki po słabym początku udało nam się dojść na 2-2, jednak przy naszej przewadze zostaliśmy skontrowani.
 
Cieszą natomiast bardzo zwycięstwa z zespołami z dolnej części tabeli, jednak nie przyszło nam to łatwo. Jeżeli na wiosnę będzie taka szansa na pewno chłopcy, ja i zarząd będziemy chcieli ją wykorzystać.
 
- Jak  Pan ocenia 2018 rok  spędzony w Kamieniu?
 
- Cały rok uważam za bardzo udany. Sokół Kamień stal się czołową drużyną ligi O i wszystkie drużyny inaczej już podchodzą do rywalizacji z naszym zespołem. Z dużo większym respektem i szacunkiem. Mając tak piękne obiekty sportowe, oraz zaangażowanie działaczy, klub oraz Kamień zasługują na bardzo dobrą drużynę.

- Jaka jest przyszłość  drużyny Sokoła w Pana opinii?

Jestem optymistą, jeżeli należycie przepracujemy okres zimowy  będziemy zespołem, z którym każdy przeciwnik będzie się musiał liczyć i będziemy walczyć o najwyższe cele. Cieszy również dobrze funkcjonująca Akademia "Sokołek" Kamień.
 
Myślę że z czasem sporo młodych zawodników zasili zespół juniorów i następnie seniorów Sokoła Kamień. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, zawodnikom, sponsorom, kibicom, Prezesom Klubu, Wójtowi Gminy, ludziom dla których dobro klubu jest bardzo ważne  prosząc o dalsze wsparcie.

Rozmawiał Mirosław Piędel

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Stan 2018-12-28 14:42:14 0 0

Kamień najbardziej zakopcona wieś.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem