2016-09-03 16:52:50

Izolator Boguchwała pokonał Sokół Nisko w meczu na szczycie

Łukasz Szczoczarz znów błysnął skutecznością (fot. Bartosz Kabala / zksizolator.eu)
Piłkarze Izolatora Boguchwała pewnie pokonali Sokół Nisko w meczu czołowych drużyn 4 ligi podkarpackiej.

Mecz zapowiadał się niezywkle ciekawie. Do walki stanęły bowiem dwie ekipy z czołówki rozgrywek. Gospodarze po remisie z Polonią Przemyśl, nie mogli sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

Drużyna prowadzona przez Andrzeja Szymańskiego była tego dnia zespołem lepszym i zasłużenie sięgnęła po trzy punkty. Do przerwy piłkarze Izolatora Boguchwała prowadzili 1-0 po golu Łukasza Szczoczarza, który na listę strzelców wpisał się już w 9. minucie meczu.

Ten sam zawodnik strzelił bramkę na 2-0. W 62. "Szczota" wykorzystał rzut karny podwyższając prowadenie Izolatora. Niedługo później trzecią bramkę dla miejscowych strzelił sprowadzony z Karpat Krosno Marek Fundakowski.

Co prawda za moment po szybkiej akcji bramkę zdobył Michał Serafin, ale niżanie nie mieli szans na wywiezienie z Boguchwały choćby punktu. Tym bardziej, że w 77. minucie czwartą bramkę dla zespołu Andrzeja Szymańskiego zdobył Patryk Róg, a w końcówce jeszcze raz trafił Marek Fundakowski.

Gracze Sokoła Nisko kończyli to spotkanie w dziesiątkę po tym jak w 90. minucie czerwoną kartką ukarany został Damian Juda.

Na trybuny odesłany został także trener Sokoła Artur Lebioda, który w niewybrednych słowach komentował decyzje sędziego.

1-0 Łukasz Szczoczarz (9)
2-0 Łukasz Szczoczarz (62-karny)
3-0 Marek Fundakowski (67)
3-1 Michał Serafin (70)
4-1 Patryk Róg (78)
5-1 Marek Fundakowski (87)

Izolator Boguchwała: Ćwiczak - Brogowski (75. Lekki), Kozicki, Bogacz, Szkolnik, Szczoczarz, Cupryś (63. Fundakowski), Zieliński, Tarasenko, Domin (74. Lusiusz), Róg (80. Gajdek).

Sokół Nisko: Wietecha - Dyba, Wilk, Maciorowski, Wojtak, Sudoł, Stępień, K. Lebioda, Serafin, Kocój, Juda.

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk).
Żółte kartki: Tarasenko - Wilk, Stępień, Lebioda, Kocój, Juda.
Czerwona kartka: Juda (90, niesportowe zachowanie).
Widzów: 300.

Autor 2016-09-03 17:51:58

Zalajkowałeś sobie? To ja też tak zrobię.

kaptiano 2016-09-03 19:25:23

Brawo MAREK!!!!!

Autor 2016-09-03 20:10:38

Czemu?sędzia strzelił gole Sokołowi? Bo nie kumam.

~anonim 2016-09-03 21:02:04

Sędzia dał karnego ze spalonego gola i 4-tys w kieszeń

Walo 2016-09-03 21:11:34

Izochester United idzie jak burza...

Kibic 2016-09-03 21:15:53

Na mecze czołówki ligi wystawia się sędziów A-klasowych. Gdzie sens, gdzie logika? Chodzi o to aby wszystko zepsuć , każdego wokolo karać a sędziego tłumaczyć ze młody,dopiero się uczy? Niby to tylko lub aż 4 liga ale do cholery niech te spotkania rozstrzygają ludzie poważni . Wiecie dlaczego popularność tej ligi spada? Właśnie dlatego.

Kibic 2016-09-03 21:24:10

Proszę również zauważyć ze nikt nie pisze , ze wynik jest niesprawiedliwy . Każdy pisze, że sędziowanie jest tragiczne. Nie każdy sędzia zasługuje na koszulkę sedziowska a już napewno wielu na sędziowanie na tak wysokim jak dla nich poziomie rozgrywkowym. Niestety dla tych panow- boisko to weryfikuje. 80% sędziów IV ligi jest poprostu słaba. A slabi powinni sedziowac na wsiach wiejskie mecze.

anonim 2016-09-03 21:34:01

Nareszcie. Przegrali. Izolatorowi. Pomogli. Drukarze. Co. Z. Kara. Trenera. Lebiody

xyz 2016-09-03 21:36:59

Weźcie się zdecydujecie co do tego karnego. Raz że wcześniej był faul teraz że spalony

:) 2016-09-03 21:55:09

Ale dlaczego od razu "chamie"?

do anonima 2016-09-03 21:56:10

Jak pomogli? Nie skonczylo sie 1:0 tylko 5:1. O co chodzi?

~anonim 2016-09-03 22:15:59

Sędzia się nie popisał, po prostu dramat. Ale wynik jest jak najbardziej zasłużony. Izolator przeważał. Kibicom Sokoła radzę pić mniej alkoholu bo stają się agresywni. Przegrać trzeba umieć. I trochę więcej kultury. Dwóch podchmielonych facetów i starsza Pani lekko przeginali, zapomnieli że nie są u siebie. A trener Niska no cóż.. Chyba został sprowadzony na ziemię bo zobaczył, że tak kolorowo w lidze nie będzie i nerwowo nie wytrzymał. Sędziowanie sędziowaniem, wynik jak najbardziej odzwierciedlał sytuację na boisku zwłaszcza tę z drugiej połowy.

Obiektywny 2016-09-03 22:27:46

Trener Lebioda = Cham, cwaniak, wieśniak. Dziękuję ????