Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozegranego w ramach 2. kolejki - Ekstraklasa - runda zasadnicza. Informacje meczowe, kiedy mecz Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Wisła Kraków vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza, informacje o pozostałych meczach 2. kolejki - Ekstraklasa - runda zasadnicza oraz aktualną tabelę rozgrywek.

2. kolejka - Ekstraklasa - runda zasadnicza
2017-07-22, godz. 17:00

Wisła Kraków

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0
40'

Maciej Sadlok

42'

Patryk Małecki

51'

Paweł Brożek

Artem Putivtsev

55'
63'

Arkadiusz Głowacki

Ákos Kecskés

72'
72'

Carlos Daniel Lopez Huesca

Łukasz Piątek

81'
88'

Francisco Manuel Velez Jimenez

89'

Petar Brlek

1 - 0

90'

Zdenek Ondrasek

Mateusz Kupczak

90+'

Ekstraklasa - runda zasadnicza: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-12-01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 Wisła Kraków Ekstraklasa - runda zasadnicza
2023-05-12 Wisła Kraków 2 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Ekstraklasa - runda zasadnicza

16 Sandecja Nowy Sącz 37 33 6 15 16 34 54 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka