Tutaj znajdziesz wynik meczu KS Dzikowiec - Atut Podborze rozegranego w ramach 9. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz KS Dzikowiec - Atut Podborze, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań KS Dzikowiec vs. Atut Podborze, informacje o pozostałych meczach 9. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2023-10-14, godz. 15:30
KS Dzikowiec
Atut Podborze
Rzeszów > Klasa A, gr. III: KS Dzikowiec - Atut Podborze (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-10-14 | KS Dzikowiec | 1 - 5 | Atut Podborze | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
2023-05-06 | KS Dzikowiec | 0 - 4 | Atut Podborze | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
2022-10-09 | Atut Podborze | 4 - 4 | KS Dzikowiec | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
2017-05-14 | KS Dzikowiec | 1 - 2 | Atut Podborze | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
2016-10-09 | Atut Podborze | 3 - 0 | KS Dzikowiec | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
Rzeszów > Klasa A, gr. III: inne mecze tej kolejki
Start Wola Mielecka | 3 - 2 | Pitmark Jaślany | |
Sokół Pień | 4 - 1 | Tempo Cmolas | |
KS Dzikowiec | 1 - 5 | Atut Podborze | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | 0 - 3 | Sparta Chorzelów | |
Zacisze Trześń | 2 - 1 | Błękitni Siedlanka | |
Sokół III Kolbuszowa Dolna | 9 - 1 | Jamnica Dulcza Wielka | |
Raniżovia Raniżów | 1 - 3 | Korona Majdan Królewski |
Rzeszów > Klasa A, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Chorzelów | 20 | 53 | 17 | 2 | 1 | 62 | 11 | 51 | |
2 | Atut Podborze | 20 | 46 | 14 | 4 | 2 | 64 | 20 | 44 | |
3 | Zacisze Trześń | 20 | 38 | 11 | 5 | 4 | 44 | 25 | 19 | |
4 | Sokół Pień | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 55 | 40 | 15 | |
5 | Tempo Cmolas | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 42 | 38 | 4 | |
6 | Sokół III Kolbuszowa Dolna | 20 | 31 | 9 | 4 | 7 | 44 | 41 | 3 | |
7 | Start Wola Mielecka | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 41 | 38 | 3 | |
8 | Ostrovia Ostrowy Baranowskie | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 47 | 48 | -1 | |
9 | Pitmark Jaślany | 20 | 24 | 7 | 3 | 10 | 37 | 52 | -15 | |
10 | Jamnica Dulcza Wielka | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 36 | 54 | -18 | |
11 | Korona Majdan Królewski | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 29 | 45 | -16 | |
12 | KS Dzikowiec | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 36 | 62 | -26 | |
13 | Raniżovia Raniżów | 20 | 15 | 4 | 3 | 13 | 25 | 46 | -21 | |
14 | Błękitni Siedlanka | 20 | 10 | 2 | 4 | 14 | 31 | 73 | -42 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |