Tutaj znajdziesz wynik meczu Jutrzenka Kopki - Orzeł Rudnik rozegranego w ramach 10. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Jutrzenka Kopki - Orzeł Rudnik, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Jutrzenka Kopki vs. Orzeł Rudnik, informacje o pozostałych meczach 10. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2023-10-15, godz. 15:00
Jutrzenka Kopki
Orzeł Rudnik
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II: Jutrzenka Kopki - Orzeł Rudnik (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-10-15 | Jutrzenka Kopki | 2 - 4 | Orzeł Rudnik | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2021-06-05 | Orzeł Rudnik | 0 - 0 | Jutrzenka Kopki | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2020-09-27 | Jutrzenka Kopki | 2 - 1 | Orzeł Rudnik | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2019-09-15 | Jutrzenka Kopki | 0 - 6 | Orzeł Rudnik | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2019-05-19 | Jutrzenka Kopki | 0 - 7 | Orzeł Rudnik | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2018-09-15 | Orzeł Rudnik | 1 - 0 | Jutrzenka Kopki | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2018-06-16 | Jutrzenka Kopki | 2 - 8 | Orzeł Rudnik | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2017-11-05 | Orzeł Rudnik | 8 - 0 | Jutrzenka Kopki | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2011-04-03 | Jutrzenka Kopki | 0 - 2 | Orzeł Rudnik | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
2010-11-07 | Jutrzenka Kopki | 2 - 3 | Orzeł Rudnik | Stalowa Wola > Klasa B, gr. II |
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II: inne mecze tej kolejki
Huragan Zdziechowice | 2 - 3 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Przędzel | 0 - 6 | Czarni Sójkowa | |
Orzeł Glinianka | 1 - 6 | KP Zarzecze | |
Sanna Zaklików | 3 - 2 | LZS Turbia | |
Milenium Bieliny | 1 - 2 * | WKS Kurzyna | |
Jutrzenka Kopki | 2 - 4 | Orzeł Rudnik |
Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KP Zarzecze | 17 | 46 | 15 | 1 | 1 | 102 | 18 | 84 | |
2 | Czarni Sójkowa | 17 | 44 | 14 | 2 | 1 | 71 | 19 | 52 | |
3 | LZS Kotowa Wola | 18 | 43 | 14 | 1 | 3 | 83 | 31 | 52 | |
4 | Orzeł Rudnik | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 43 | 34 | 9 | |
5 | Orzeł Glinianka | 18 | 31 | 9 | 4 | 5 | 53 | 43 | 10 | |
6 | Milenium Bieliny | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 42 | 34 | 8 | |
7 | LZS Przędzel | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 54 | 68 | -14 | |
8 | WKS Kurzyna | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 26 | 48 | -22 | |
9 | Sanna Zaklików | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 31 | 72 | -41 | |
10 | LZS Turbia | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 28 | 40 | -12 | |
11 | Huragan Zdziechowice | 17 | 10 | 2 | 4 | 11 | 23 | 54 | -31 | |
12 | Jutrzenka Kopki | 17 | 10 | 3 | 1 | 13 | 32 | 64 | -32 | |
13 | Herosi Krzaki-Słomiana | 18 | 9 | 3 | 0 | 15 | 22 | 85 | -63 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |