Tutaj znajdziesz wynik meczu Kotwica Korczyna - LKS Głowienka rozegranego w ramach 7. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Kotwica Korczyna - LKS Głowienka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Kotwica Korczyna vs. LKS Głowienka, informacje o pozostałych meczach 7. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III
2023-09-24, godz. 14:00
Kotwica Korczyna
LKS Głowienka
Krosno > Klasa A, gr. III: Kotwica Korczyna - LKS Głowienka (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-05-12 | LKS Głowienka | 1 - 2 | Kotwica Korczyna | Krosno > Klasa A, gr. III |
2023-09-24 | Kotwica Korczyna | 2 - 0 | LKS Głowienka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2014-04-19 | LKS Głowienka | 2 - 4 | Kotwica Korczyna | Krosno > Klasa A, gr. III |
2013-08-25 | Kotwica Korczyna | 2 - 0 | LKS Głowienka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2013-04-28 | Kotwica Korczyna | 1 - 1 | LKS Głowienka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2012-08-12 | LKS Głowienka | 2 - 0 | Kotwica Korczyna | Krosno > Klasa A, gr. III |
2011-04-30 | LKS Głowienka | 0 - 1 | Kotwica Korczyna | Krosno > Klasa A, gr. III |
2010-09-19 | Kotwica Korczyna | 5 - 1 | LKS Głowienka | Krosno > Klasa A, gr. III |
Krosno > Klasa A, gr. III: inne mecze tej kolejki
KS Zarzecze | 0 - 1 | Czardasz Osiek Jasielski | |
Plombier Sparta Osobnica | 2 - 2 | Wisłoka Niegłowice | |
Orzeł Faliszówka | 2 - 4 | Tęcza Zręcin | |
OKS Sobniów Jasło | 1 - 2 | Orzeł Bieździedza | |
Zorza Łęki Dukielskie | 3 - 0 * | Liwocz Brzyska | |
Kotwica Korczyna | 2 - 0 | LKS Głowienka | |
Strzelec Frysztak | 2 - 1 | Orzeł Lubla |
Krosno > Klasa A, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zorza Łęki Dukielskie | 20 | 54 | 18 | 0 | 2 | 85 | 14 | 71 | |
2 | LKS Głowienka | 20 | 50 | 16 | 2 | 2 | 58 | 21 | 37 | |
3 | Strzelec Frysztak | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 56 | 25 | 31 | |
4 | Orzeł Lubla | 20 | 38 | 12 | 2 | 6 | 61 | 40 | 21 | |
5 | Kotwica Korczyna | 20 | 36 | 11 | 3 | 6 | 51 | 39 | 12 | |
6 | KS Zarzecze | 20 | 33 | 10 | 3 | 7 | 41 | 29 | 12 | |
7 | Plombier Sparta Osobnica | 20 | 27 | 7 | 6 | 7 | 44 | 38 | 6 | |
8 | Czardasz Osiek Jasielski | 20 | 25 | 8 | 1 | 11 | 31 | 47 | -16 | |
9 | OKS Sobniów Jasło | 20 | 22 | 6 | 4 | 10 | 29 | 43 | -14 | |
10 | Tęcza Zręcin | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 30 | 48 | -18 | |
11 | Liwocz Brzyska | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 27 | 62 | -35 | |
12 | Orzeł Faliszówka | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 40 | 68 | -28 | |
13 | Orzeł Bieździedza | 20 | 13 | 3 | 4 | 13 | 23 | 50 | -27 | |
14 | Wisłoka Niegłowice | 20 | 7 | 1 | 4 | 15 | 19 | 71 | -52 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |