2015-09-19 23:04:23

Jarosław Jamrozik uratował JKS Jarosław przed porażką ze Stalą Rzeszów

JKS Jarosław zremisował u siebie ze Stalą Rzeszów 2-2 w meczu 10. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Punkt uratował Jarosław Jamrozik.

Piłkarze JKS-u Jarosław szybko wyszli na prowadzenie za sprawą Sebastiana Dziedzica, który strzelił gola już w 6. minucie. Niespełna kwadrans później Stal Rzeszów wyrównała po bramce Sebastiana Brockiego.

W 27. minucie goście cieszyli się z prowadzenia. Autorem gola był Kacper Drelich.

Remis gospodarzom uratował rezerwowy Jarosław Jamrozik, który pojawił się na boisku niedługo wcześniej zmieniając Pawła Oziębło.

JKS Jarosław grał ze Stalą Rzeszów na własnym stadionie dziesięć razy. Odniósł tylko dwa zwycięstwa a osiem razy przegrał. W sobotę odnotowano pierwszy, historyczny remis.

JKS JAROSŁAW - STAL RZESZÓW 2-2 (1-2)

1-0 Dziedzic 6
1-1 Brocki 20
1-2 Drelich 27
2-2 Jamrozik 90

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Sobol (85. Pawlak), Sokolenko, Kuliga - Soczek (62. Rop), Kukiełka, Kycko, Raba (82. Daszyk), Oziębło (82. Jamrozik) - Dziedzic.

Stal Rzeszów: Kaszuba - Hus, Drelich, Baran, Suswam - Lisańczuk (82. Szczoczarz), Kanach, Szeliga, Maślany - Brocki (90. Zieliński) Prędota.

Sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola). Żółte kartki: Kukiełka - Baran, Brocki, Lisańczuk, Zieliński. Widzów: 900.