2015-09-07 09:42:24

Crasnovia Krasne przerwała serię Cosmosu Nowotaniec

W meczu 4 ligi podkarpackiej Crasnovia Krasne pokonała u siebie Cosmos Nowotaniec 3-0.

Piłkarze Crasnovia Krasne przerwali serię pięciu zwycięstw z rzędu Cosmosu Nowotaniec. Podopieczni Ireneusza Zarzyki spadli z fotela lidera 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszą bramkę dla Crasnovii zdobył dopiero w 66. minucie Adrian Szyszka. Cosmos próbował się zrewanżować, ale nie miał szczęścia.

Gospodarze zdobyli jeszcze dwa gole w samej końcówce meczu.

Na listę strzelców wpisali się jeszcze Marcin Dudek i Michał Karnas.

CRASNOVIA KRASNE - COSMOS NOWOTANIEC 3-0 (0-0)

1-0 Szyszka (66)
2-0 Dudek (90+2)
3-0 Karnas (90+3)

Crasnovia Krasne: Kukulski - Kwaśniczko, Doroba, Baran (72. Krzak), Chmiel - Rozborski (90. R. Szczepański), Róg  (82. Drob), Szyszka, Dudek  A. Szczepański, Adamczyk (65. Karnas).

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - S. Pluskwik, Selejuk (77. Malek), Sobota, Wójcik - Osiniak (88. Kozioł), Rutyna, Kuzicki, Hirka - Laskowski, Zarzyka.

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola). Żółte kartki: Doroba, Chmiel, Dudek - Sobota, Rutyna, Laskowski, Zarzyka.