2015-08-27 14:25:17

Sokół Nisko wygrał z Kolbuszowianką Kolbuszowa

Sokół Nisko (zielone stroje) pokonał Kolbuszowiankę 2-1.
Sokół Nisko pokonał Kolbuszowiankę Kolbuszowa 2-1 w meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale lepsze okazje miał Sokół Nisko. Dobrze w bramce Kolbuszowianki spisywał się Mateusz Kozioł.

Bramki zaczęły padać od 53. minuty. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Marcin Kowal z Sokoła Nisko. Niedługo potem, bo w 59. minucie na 2-0 dla gości podwyższył Wojciech Tyczyński.

Kontaktowego gola dla Kolbuszowanki w 81. minucie strzelił Daniel Fryc. Do remisu jednak nie udało się już doprowadzić.

Sokół Nisko w sezonie 2015/2016 nie strafił jeszcze ani jednego punktu. Podobnie jak Cosmos Nowotaniec i Wisłok Wiśniowa ma na koncie komplet zwycięstw.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - SOKÓŁ NISKO 1-2 (0-0)

0-1 Kowal 53
0-2 Tyczyński 59
1-2 D. Fryc 81

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Skowron, Franczyk, Płoch, Dec (70. Szydło) - B. Fryc (73. D. Fryc), Cieślik, Mokrzycki, Paśko (70. Guzior) - Zaskalski (73. Saj), Korab (59. Dziedzic).

Sokół Nisko: Tomczyszyn - Szpyra (85. Cupak), Wilk, Maciorowski, Woźniak - K. Lebioda, Stępień (82. Stelmach), Tyczyński (70. Socha), Kowal (75. Kwiatkowski) - Serafin (88. Skrzat), Juda.

Sędziował: Kamil Dobosz (Brzozów). Żółte kartki: Franczyk, Płoch - Maciorowski, Lebioda, Skrzat. Widzów: 200.