2015-05-21 10:09:42

Krzysztof Pietluch uratował Wólczankę w Jarosławiu [WIDEO, BRAMKI]

Krzysztof Pietluch (w środku) dał wyrównanie Wólczance w 94. minucie.
JKS Jarosław zremisował z Wólczanką Wólka Pełkińska 3-3. Gości uratował gol Krzysztofa Pietlucha zdobyty w 94. minucie meczu.

Piłkarze JKS-u Jarosław szybko, bo już w 9. minucie spotkania, wyszli na prowadzenie. Do siatki trafił Bartłomiej Raba i miejscowym grało się łatwiej.

Chwilę po zmianie stron Raba podwyższył na 2-0 i wydawało się, że jarosławianie nie mają prawa przegrać tego spotkania.

W 57. minucie kontaktowego gola dla Wólczanki Wólka Pełkińska strzelił Krzysztof Pietluch, ale gospodarze znów odpowiedzieli trafieniem Jarosława Jamrozika.

Za kolejnych kilka minut znów trafiłą Wólczanka - tym razem za sprawa Daniela Gawła i wiadomo było, że będzie ciekawie.

W doliczonym czasie gry, a dokładnie w 94. minucie, punkt dla Wólczanki uratował najlepszy strzelec drużyny Krzysztof Pietluch.

JKS JAROSŁAW - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 3-3 (1-0)

1-0 Raba (9)
2-0 Raba (47)
2-1 Pietluch (57)
3-1 Jamrozik (63)
3-2 Gaweł (69)
3-3 Pietluch (90+4)

JKS Jarosław: Guziewicz - Gliniak, Sobczak, Saramak, Cienki (81. Wróbel), Soczek, Fedor, Bańka, Jurczak (76. Oziębło), Raba, Jamrozik (83. Jasiewicz)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus - Gaweł, Kitor (57′ Szczepański), Misiło, A. Poprawa (65. Flak), B. Poprawa (46. Boratyn), Gwóźdź, K. Padiasek, Bober (57. Wójcik), Lech, Pietluch

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów). Żółte kartki: Sobczak, Jurczak, Szczepański. Widzów: 500

JKS Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska 3-3 [WIDEO, BRAMKI]