2015-05-11 14:11:11

Rzemieślnik Pilzno ograł Czarnych Jasło

Sekou Camara (na zdjęciu po lewej) zdobył jedną z bramek dla Rzemieślnika Pilzno.
Rzemieślnik Pilzno wygrał z Czarnymi Jasło 3-1 w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Miejscowi wyszli na prowadzenie w 24. minucie po trafieniu Rafała Leśniowskiego, ale już dwie minuty później wyrównującego gola dla Czarnych Jasło zdobył Michał Tusiński (z rzutu karnego).

W 40. minucie doskonałą okazję na kolejnego gola dla Rzemieślnika Pilzno miał Rafał Pydych, który również wykonywał "jedenastkę". Górą jednak był Sebastian Tylek i wynik pozostał bez zmian.

Jeszcze przed przerwą bramkę dla Rzemieślnika Pilzno strzelił Józef Mazela i po pierwszych 45 minutach było 2-1.

Kilka minut po zmiane stron z boiska wyrzucony został Łukasz Urban (druga żółta kartka) i goście musieli radzić sobie w osłabieniu.

Wynik meczu na 3-1 dla Rzemieślnika Pilzno ustalił w 77. minucie Senegalczyk Sekou Camara, który pojawił się na boisku kilkanaście minut wcześniej.

RZEMIEŚLNIK PILZNO - CZARNI JASŁO 3-1 (2-1)

1-0 Leśniowski (24)
1-1 Tusiński (26-karny)
2-1 Mazela (45)
3-1 Camara (77)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Tragarz, Konrad, Pydych (83. Zaskalski), Trela (64. Wiśniowski), Pisarczyk, Leśniowski (59. Camara), Juszkiewicz, Kłos, Florian (79. Czekaj), Mazela (67. Łazowski)

Czarni Jasło: Tylek - Nawracaj, Nabożny, Dziedzic, Setlak, Warchoł (55. Madejczyk), Chrząszcz, Urban, Rodak (46. Szopa), Tusiński, Tłuściak

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław). Żółte kartki: Mazela, Pisarczyk, Urban, Nawracaj. Czerwona kartka: Urban (53, druga żółta)