2015-05-03 18:04:30

Fatalna seria Czarnych Jasło przerwana. Wygrana z Sawą Sonina

Czarni Jasło przerwali serię 7 kolejnych spotkań bez wygranej. W sobotę pokonali Sawę Sonina 3-1.

Piłkarze Czarnych Jasło nie potrafili odnieść zwycięstwa od listopada ubiegłego roku. Wczoraj wreszcie się to udało w starciu z przedostatnim w tabeli beniaminkiem z Soniny.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 12. minucie spotkania po golu Marcina Warchoła. Do przerwy jaślanie wygrywali jedną bramką.
Po zmianie stron dwa gole dla Czarnych Jasło zdobył Michał Tusiński, a Sawa Sonina odpowiedziała honorowym trafieniem Adama Bukały.

Goście od 69. minuty grali w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartką ukarany został Dariusz Róg.

CZARNI JASŁO - SAWA SONINA 3-1 (1-0)

1-0 Warchoł (12)
2-0 Tusiński (55)
3-0 Tusiński (79)
3-1 Bukała (81)

Czarni Jasło: Tylek - Munia, Nabożny, Dziedzic, Tusiński, Tłuściak (89. Kamiński), Chrząszcz, Szopa (44. M. Madejczyk), Warchoł, Urban (86. Nawracaj), Kulig

Czerwona kartka: Róg (69, druga żółta)