2015-03-29 11:27:43

Sokół Sieniawa zawiódł i tylko zremisował z Lublinianką Lublin

Sokół Sieniawa (granatowe strone) bezbramkowo zremisował w Lublinie.
W meczu 22. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, Lublinianka Lublin zremisowała u siebie z Sokołem Sieniawa 0-0. Goście liczyli na coś więcej, bowiem lublinianie to przedostatnia drużyna w lidze.

Dla Lublinianki Lublin to czwarty z rzędu remis, a trzeci odniesiony na Arenie Lublin, na której jeszcze nie zaznała smaku zwycięstwa ani goryczy porażki.

Sokół Sieniawa miał w sobotę problem z trafieniem w bramkę rywala. Kilka dogodnych sytuacji nie udało się zamienić na gola. W końcówce Matusz Faka mógł się pokusić o otwarcie wyniku, lecz na jego drodze stanął bramkarz Lublinianki Mateusz Zawiślak. Po drugiej stronie boiska Łukasz Ćwiczak też nie miał zbyt wiele pracy, która ograniczała się do wyłapywania strzałów z dystansu kierowanych jednak prosto w ręce.

W 27. minucie Radosław Kursa zdobył co prawda gola po dośrodkowaniu Radosława Muszyńskiego, lecz asystent sędziego głównego dopatrzył się spalonego.

Po przerwie obraz gry nie uległ większej zmianie. Wyrównana gra obu zespołów pełna składnych akcji mogła się podobać, ale brakowało goli. Wprowadzony w przerwie Kamil Witkowski wyskoczył najwyżej do dośrodkowania Muszyńskiego, po czym strącił piłkę w kierunku dalszego rogu, ale trafił jedynie w słupek. Po stronie Sokoła również dogodną sytuację po strzale głową zmarnował rezerwowy napastnik Konrad Maca

LUBLINIANKA LUBLIN - SOKÓL SIENIAWA 0-0

Lublinianka Lublin: Zawiślak - Wołos, Mazurek, Rafał Kursa, Wiśniewski - Radosław Kursa, Muszyński - Sobiech (74. Skoczylas), Czułowski (46. Witkowski), Zabielski (87. Gąsior) - Tomczuk.

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Skała, Siwyj, S. Padiasek (21. M. Padiasek), Faka - Wilusz (64. Maca), Trawka, Bursztyka, Flis (54. Partyka), Pigan (89. Bigas) - Hass.

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów). Żółte kartki: Wołos, Radosław Kursa - Pigan. Widzów: 300.