2015-02-20 21:05:49

sparing: Pogoń Leżajsk - KS Wiązownica 1-1

Czwartoligowa Pogoń Leżajsk zremisowała 1-1 w meczu sparingowym z KS Wiązownica.

Jedynego gola dla KS Wiązownica zdobył w 33. minucie spotkania Bogusław Sierżęga, były piłkarz "Piwoszy".

Bramka dla Pogoni Leżajsk padła kilka minut później, a jej autorem był Wojciech Fabianowski.

Piłkarze KS-u Wiązownica są aktualnym liderem klasy O Jarosław i głównym kandydatem do awansu. Po rundzie jesiennej mają 9 punktów przewagi nad kolejnymi w tabeli MKS-em Radymno i Granicą Stubno.

POGOŃ LEŻAJSK - KS WIĄZOWNICA 1-1 (1-1)

0-1 Sierżęga (33)
1-1 Fabianoski (40)

KS Wiązownica: Michałowicz - Wojtyna, Iwański, Luft, Bartnik - Kubas (Kardynał), Halejcio, Sierżęga, Feldman, Czub (Wala) - Hołub