2014-11-16 21:30:11

Raków Częstochowa lepszy od Siarki Tarnobrzeg [WIDEO, BRAMKI]

Gol w doliczonym czasie gry przesądził o zwycięstwie Rakowa Częstochowa nad Siarką Tarnobrzeg. Zobaczcie bramki z meczu.

Raków Częstochowa wyszedł na prowadzenie w 29. minucie spotkania po golu Dariusz Pawlusińskiego i do przerwy prowadzili 1-0.

Gracze Siarki Tarnobrzeg wyrównali dopiero w samej końcówce. Na dwie minuty przed końcem meczu do piłki wrzuconej w pole karne dopadł Marcin Truszkowski pakując piłkę do siatki.

Kiedy już wydawało się, że mecz zakończy się remisem Pawlusiński zagrał do Joshuy Baloguna, który uderzeniem z ostrego konta pokonał Artura Melona dając wygraną miejscowym.

Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 2-1 [WIDEO, BRAMKI]

"Siarkowcy" mieli jeszcze okazję na wyrównanie w 94. minucie, ale uderzenie Truszkowskiego zatrzymało się na poprzeczce.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SIARKA TARNOBRZEG 2-1 (1-0)

1-0 Pawlusiński (29)
1-1 Truszkowski (88)
2-1 Bologun (90+2)

Raków Częstochowa: Wróbel - Stefanowicz (37. Krupa), Góra, Holik, Pełka - Pawlusiński, Kmieć, Reiman, Brzęczek (64. Kowalczyk), Marchewka (78. Wojtyra) - Pląskowski (46. Balogun)

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stępień, Nadolski, Waleńcik, Persona - Frankiewicz (64. Bochenek), Stefanik, Więcek (65. Parobczyk), Cicman (13. Chwastek) - Figiel (35. Tunkiewicz), Truszkowski

Sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń). Żółte kartki: Reiman, Góra