2014-11-15 21:04:51

JKS Jarosław wreszcie się przełamał. Pewna wygrana z Żółkiewką

Po sześciu meczach bez zwycięstwa wreszcie zwyciężyli gracze JKS-u Jarosław. Trzy punkty zaksięgowali pokonując Hetmana Żółkiewka 4-1.

Gospodarze prowadzili do przerwy 1-0 po bramce Bartłomieja Raby. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców chwilę po zmianie strony i JKS Jarosław wygrywał już 2-0.

Kilka minut później kontaktowego gola dla Hetmana Żółkiewka strzelił Rafał Bielak, ale później do głosu dochodzili już tylko miejscowi.

Najpierw bramkę zdobył Michał Puńko, a chwilę później wynik meczu na 4-1 dla JKS-u ustalił Mateusz Jurczak.

JKS Jarosław - Hetman Żółkiewka 4-1 [SKRÓT MECZU, WIDEO]

JKS JAROSŁAW - HETMAN ŻÓŁKIEWKA 4-1 (1-0)